امروز : سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴

تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

از انجمن علمی گردشگری سیمرغ واحد ۳۳ تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی واحد ۳۳ : انجمن علمی گردشگری سیمرغ در سومین مرحله درون دانشگاهی جشنواره حرکت در سطح کشور منتخب و شایسته ی تقدیر شناخته شد. این جشنواره در راستای تقویت ارتباط میان انجمن‌های علمی- دانشجویی، جامعه و صنعت از ۲۵ لغایت ۲۷ مردادماه همزمان با جشنواره ابتکارات و اختراعات دانشگاه چجامع علمی Read More

به گزارش روابط عمومی واحد ۳۳ : انجمن علمی گردشگری سیمرغ در سومین مرحله درون دانشگاهی جشنواره حرکت در سطح کشور منتخب و شایسته ی تقدیر شناخته شد.

این جشنواره در راستای تقویت ارتباط میان انجمن‌های علمی- دانشجویی، جامعه و صنعت از ۲۵ لغایت ۲۷ مردادماه همزمان با جشنواره ابتکارات و اختراعات دانشگاه چجامع علمی کاربردی در محل سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار گردید.

مراسم اختتامیه با حضور رئیس محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونین، مدیران،کارکنان ستادی و روسای واحدهای استانی انجام پذیرفت.

در این مراسم دکتر راشدی معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن اعلام آمار ثبت نام کنندگان و برگزیدگان جشنواره از حضور همه شرکت کنندگان و همکاران تشکر و قدردانی نمود..

در ادامه دکتر بهرامی‌نسب معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی توضیحات کاملی در خصوص جشنواره حرکت ارائه داد و بیان کرد هدف ما تبدیل آموزش علمی کاربردی به محور اصلی مهارت آموزی در کشور و همچنین تبدیل کارآفرینی و مهارت آموزی به یک ارزش است. در در ادامه او گفت: حمایت از انجمن های علمی به عهده ی روسای مراکز است و وظیفه ی ما حمایت آنها و ایجاد انگیره و تجاری سازی ایده ها(عقد قرارداد) است، در واقع ایجاد اشتغال بزرگ در بنگاه های کوچک. به طوری که دانشجو قبل از فارغ التحصیل شدن ایجاد شغل نماید.

در پایان این همایش از برگزیدگان عرصه‌های آموزشی، ترویجی، پژوهشی، اختراع، ابتکار، کارآفرینی، نشریات و سایت در دومین و سومین جشنواره درون دانشگاهی حرکت تقدیر و تجلیل به‌عمل آمد لازم به ذکر است که انجمن علمی گردشگری سیمرغ این مرکز آموزشی در بخش فعالیت های ترویجی منتخب گردید.

امور فرهنگی

مهناز محمدجعفر

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی از انجمن علمی گردشگری سیمرغ واحد ۳۳ تجلیل شد.

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.