امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳

تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵ - ۷:۲۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۳

انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۳ به اطلاع می رساند انتخاب واحد نیمسال دوم برای ورودی های سال ۹۰ و ۹۱ در مورخ ۱۵ بهمن ورودی های سال ۹۲ در ۱۶ و ۱۷ بهمن ورودی های سال ۹۳ در ۱۷ و ۱۸ بهمن از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد الی ۲۴:۰۰ از طریق سامانه سجاد و به صورت Read More

انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۳

به اطلاع می رساند انتخاب واحد نیمسال دوم برای ورودی های سال ۹۰ و ۹۱ در مورخ ۱۵ بهمن ورودی های سال ۹۲ در ۱۶ و ۱۷ بهمن ورودی های سال ۹۳ در ۱۷ و ۱۸ بهمن از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد الی ۲۴:۰۰ از طریق سامانه سجاد و به صورت اینترنتی است؛ و زمان حذف و اضافه ویژه دانشجویان ترمی، ۵ و ۶ اسفند ماه می باشد. پس از حذف و اضافه در سامانه سجاد جهت پرداخت شهریه از مورخ ۹۳/۱۲/۱۰ لغایت ۹۴/۰۱/۳۰ به منوی شهریه مراجعه نموده و در قسمت موارد قابل پرداخت مبلغ شهریه ۱۵% را به صورت اینترنتی و ۸۵% را با مراجعه حضوری به دانشگاه از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت و رسید تسویه حساب دریافت نموده تا ثبت نام نهایی گردد. شروع کلاسهای نیمسال دوم از روز سه شنبه مورخ۲۱ بهمن می باشد. جهت اطلاع از برنامه کلاسی به سایت واحد ۳۳ به آدرس www.uast33.ir مراجعه نمائید.

توجه۱: با توجه به ظرفیت محدود گروه ها اولویت با دانشجویانی است که سریعتر انتخاب واحد نمایند.

توجه۲: با توجه به این که انتخاب واحد توسط دانشجو در سامانه سجاد انجام می گیرد. پس از ثبت انتخاب واحد با هیچ درخواستی تحت عنوان تغییر یا حذف و یا جابه جایی موافقت نخواهد شد.

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۳

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.