به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)

سیزده آبان، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست

بار دیگر در آستانه روز با شکوهی قرار گرفته ایم که در آن برگ زرینی از کتاب پر افتخار سرزمینمان رقم خورد. در شرایطی که نهال نو رسیده جمهوری اسلامی ایران از پس تندبادها و کوران های فراوان دشمن در حال به ثمر نشستن بود، این بار جمعی از جوانان و دانشجویان فهیم پیرو خط امام (ره) بودند که با خروش تاریخی خود، انقلاب دوم را رقم زدند.

همان جمع بصیری که با هوشیاری، بیداری و نیز با درک شرایط زمان، لانه ای از جنس فتنه و فساد را تسخیر و ایادی آن را گروگان گرفتند تا با این اقدام درسی تاریخی و عبرت آموز به مستکبران عالم و در رأس آن به آمریکای جنایتکار دادند.

از آن روز سترگ تا به امروز مردم رشید و فهیم ایران هر بار که دشمن قصد دست درازی به این کشور داشت، همواره با شجاعت و شهامت در صف مبارزه حاضر و آنان را به عقب واداشتند.

دشمنی های آمریکای جنایت پیشه در تدارک کودتا علیه دولت برخاسته از رأی مردم ایران، کمک تسلیحاتی به دشمن در جریان جنگ تحمیلی، حمایت دائمی از منافقین کور دل و تا این اواخر در جریان تحریم های ناجوانمردانه علیه مردم ایران بر همگان آشکار و مبرهن است.

سخنان سخیف و جاهلانه رییس جمهوری فعلی آمریکا که اخیراً علیه ملت ایران ایراد شد، بار دیگر چهره شوم استکبار جهانی را ترسیم نمود. در عوض واکنش یکپارچه مردم و مسؤلان جمهوری اسلامی ایران این پیام را که بر گرفته از پیام عاشورا و سرور و سالار شهیدان بود، به همه مستکبران  منعکس کرد که «هیهات منا الذله»

یوم اله ۱۳ آبان امسال در آستانه تجمع عظیم بشری در اربعین سالار شهیدان قرار گرفته است. این تقارن با شکوه را ارج نهاده و با درود به روان پاک شهدای کربلا، بار دیگر همراه و همگام با سایر دانشگاهیان و اقشار مردم متدین و انقلابی در راه پیمایی عظیم و شکوهمند این روز شرکت نموده و ضمن اعلام انزجار از استکبار حمایت خود را از مظلومان جهان اعلام می داریم

امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران

 

 

به اشتراک بگذارید...
فهرست