امروز : یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی را به همه مسلمانان جهان تسلیت می گوییم

          باز این چه شورش است که در خلق عالم است         باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است   محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی است. ماه عشق و شور و فریاد است. ماه آمیختن خون و عشق است. محرم ماه قیام و پیام است که Read More

 

        باز این چه شورش است که در خلق عالم است         باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

 

محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی است. ماه عشق و شور و فریاد است. ماه آمیختن خون و عشق است. محرم ماه قیام و پیام است که دل های شیدای نیکان و مشتاقان را به سوی مراد و محبوبشان معطوف می سازد، ایام حماسه و عاطفه با فرارسیدن این ماه آغاز می گردد تا شیفتگان معرفت و عاشقان ایثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد، تا شور و شعور عاشورایی، دیگر بار احیا گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحبدلان فزونی یابد و روح انسان ها از زندان نفس رهانیده شود.
محرم می آید تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و به افسون ناامیدی در برابر زورگویان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد. وسوسه خناسان و خدعه اغواگران را خنثی نماید و شعار “هیهات منا الذله” را عملی سازد و پرچم پرافتخار نهضت حسینی را در فرازین نطقه جهان به اهتزاز درآورد.
حلول ماه محرم ، ماه عزای حسینی، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه (سلام الله علیها)، ماه شهادت امام حسین (علیه السلام) و یاران باوفایش را به همه مسلمانان جهان به ویژه به ساحت منجی عالم بشریت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، تسلیت می گوییم.

 

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی را به همه مسلمانان جهان تسلیت می گوییم

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.