امروز : پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش مرکز در اولین جشنواره رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی

کسب رتبه دوم در بخش کانون های اجتماعی

امور فرهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳۳ تهران با درخشش در اولین جشنواره سراسری رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی موفق به کسب رتبه دوم در بخش کانون های اجتماعی این جشنواره شد.

در این جشنواره که از ۵ لغایت ۷ اسفند در مشهد مقدس برگزار شد، امور فرهنگی مرکز به ارائه دستاوردها و توانمندی های کانون های فرهنگی دانشجویی خود پرداخت.

دکتر محمدحسین امید، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در آیین اختتامیه این جشنواره طی سخنانی با اشاره به ضرورت توجه به موضوعات فرهنگی در این دانشگاه اظهار داشت: از سال آینده یکی از مهم ترین موارد در سطح بندی مراکز، اجرای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است چرا که دانشجو علاوه بر تحصیل علم و مهارت باید همواره دارای روحیه نشاط و امید بخشی در جامعه باشد.

وی افزود: بر این اساس در طی سال جشنواره رویش در خراسان رضوی، جشنواره قرآن و عترت در قم و جشنواره ورزشی در چابهار برنامه ریزی و اجرا شده که این امر نشان از توجه ویژه به حوزه فرهنگی است

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی مهم ترین ویژگی ها و دستاورد این قبیل جشنواره ها را کار گروهی و بهره مندی از خرد جمعی برشمرد و افزود: این ویژگی ها باعث ارتقای کیفیت و پیشرفت می شود.

شایان ذکر است: اولین جشنواره رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۴ حوزه کانونی دینی قرآنی، اجتماعی،ادبی هنری و فرهنگ و اندیشه در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی با مشارکت ٨۱ مرکز از ۱۷ استان کشور برگزار شد.

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی درخشش مرکز در اولین جشنواره رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.