امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲

تاریخ : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷ - ۱:۵۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد

نحوه ورود دانشجو به سیستم : ورود به سامانه سجاد جامع آموزشی دانشگاه به نشانی http://www.edu.uast.ac.ir نکته : در ابتدا کد امنیتی خواسته شده را که نمایش داده می شود وارد می نمایید.درقسمت دوم: نام کاربری و کلمه عبور به صورت پیش فرض به ترتیب “کد ملی” و “کد ملی + شماره شناسنامه” می باشد. Read More

نحوه ورود دانشجو به سیستم : ورود به سامانه سجاد جامع آموزشی دانشگاه به نشانی http://www.edu.uast.ac.ir

نکته : در ابتدا کد امنیتی خواسته شده را که نمایش داده می شود وارد می نمایید.درقسمت دوم: نام کاربری و کلمه عبور به صورت پیش فرض به ترتیب “کد ملی” و “کد ملی + شماره شناسنامه” می باشد. دانشجو می‌تواند بعد از اولین ورود خود به سامانه نسبت به تغییر کلمه عبور اقدام کند اما نام کاربری او تغییر نخواهد کرد.در صورتی که قبلاً عبور خود را تغییر داده اید نسبت به همان کلمه عبور اقدام نمایید.

توجه : ارقام کد ملی را همراه با صفرهای اول و بدون خط فاصله وارد نمایید.

انتخاب واحد:
انتخاب واحد وقتی صورت میگیرد که زمان آن در تقویم آموزش از طریق دانشگاه جامع علمی کاربردی در سامانه سجاد اعلام شده باشد. و درآن زمان ، دانشجو می تواند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نماید.دانشجویان توجه داشته باشند انتخاب واحد در بازه زمانی اعلام شده صورت می پذیرد و بعد از آن در جهت عدم انتخاب واحد عواقب آن برعهده شخص دانشجو خواهد بود.(دانشجو ملزم می باشد نسبت به چک کردن سامانه خود اقدام نماید.
دانشجو زمانی که وارد اکانت کاربری خود می شود می بایست نسبت به واریز شهریه ۱۵% خود از طریق الکترونیکی اقدام نماید. و همچنین پس از واریز شهریه ۸۵% از طریق بانک تجارت شماره فیش واریزی را در سامانه ثبت نماید.
سپس در قسمت بالا با انتخاب آیکون انتخاب واحد صفحه مورد نظر باز می شود و تمامی دروس که به عنوان دروس عمومی که در برگه انتخاب واحد به شما ارائه شده است نشان داده می شود. فقط توجه داشته باشید دروس عمومی مربوط به پودمان ، گروه و رشته شما می باشد را باید انتخاب نمایید.
در قسمت بالا گزینه بعدی انتخاب نام پودمان می باشد که با کلیک بر روی آن و انتخاب پودمان مورد نظر تخصصی خود نسبت به انتخاب دروس آن پودمان اقدام می نمایید.
هر پودمان به یک نام مشخص شده است . ثبت نهایی انتخاب واحد الزامی می باشد.
زمانی که دروس تخصصی خود را انتخاب نمودید در پایان بر روی گزینه انطباق دروس کلیک کرده تا مشکلی از نظر (ساعت کلاسی،امتحانی ، ظرفیت کلاس و … ) پیش نیاید.

نکته : دانشجویان دقت داشته باشند دروس مورد نظر را از یک گروه انتخاب نمایند در غیر اینصورت مرکز مجاز است نسبت به حذف تمامی دروس اقدام نماید. بدیهی است در صورت حذف مرکز هیچگونه مسئولیت و تعهدی نسبت به پرشدن ظرفیت گروه توسط دانشجویان را نخواهد داشت.

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.