امروز : پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۷:۱۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

روز معلم بر معلمان و اساتید فرهیخته و انسان ساز مبارک باد

با سلام و تحیت؛

هفته بزرگداشت مقام معلم نمادی از ایثار، عشق و جهاد در مسیر تربیت، پرورش، احیا و شکوفایی خلاقیت، نوآوری و تربیت نسل، برای هویت بخشی، استقلال، امنیت و احیای سبک زندگی اسلامی ایرانی و آیندگان است، البته هرروز که جهاد در کسب اخلاق عمومی و حرفه ای و آماده سازی منابع انسانی و سرمایه های اجتماعی برای آینده و اساس استقلال و الگوی پیشرفت کشور می باشد، روز معلم است.

رجاء واثق دارم مسئولان کشور که روزی دانش آموزان و دانشجویان ، معلمان و استاتید عزیز کشور بوده اند در حفظ حرمت، قداست و جایگاه و شان معلمان و آرامش و رفاه معلمان عزیز کشور گام اساسی بردارند.

شهادت استاد شهیر و الگوی معلمان جهان اسلام، علام فقیه، عالم عامل ، دانشمند فرزانه، فیلسوف، متکلم و متخلص به اخلاق ، مبدع تاریخ تحلیلی و شخصیت جامع الاطرافی که منش استادی و معلمی در ایشان متبلور بود و آثار گرانبهایش چراغ راه تعلیم و تربیت در کشور جاودانه خواهد ماند.

این مباهات و افتخار روز معلم که مزین بانام و یاد شهید آیت الله مطهری (ره) می باشد، که بیان کننده هویت و منش معلمی در ایران اسلامی و جوامع بین المللی و کشور های متمدن می باشد، روز معلم بر معلمان و اساتید فرهیخته و انسان ساز مبارک باد.

ارادتمند محمد بنائیان سفید

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد۳۳)

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی روز معلم بر معلمان و اساتید فرهیخته و انسان ساز مبارک باد

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.