امروز : پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴

تاریخ : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ - ۱۸:۰۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تبریک عید سعید فطر

عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمانان در سراسر جهان و علی الخصوص کارکنان ، اساتید و دانشجویان این مرکز آموشی تبریک میگوییم.

عیدفطر

عیدفطر مبارک

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ نماز همراه و هم‌نفسشان در ایام مبارک مهمانی خدا بود.

عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه ، انحراف ، غفلت و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه بهار قرآن است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.

امور فرهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمانان در سراسر جهان و علی الخصوص کارکنان ، اساتید و دانشجویان این مرکز آموشی تبریک عرض نموده و استمرار خالصانه بندگی پروردگار متعال و مهربانی و همدلی با بندگان پروردگار را مسئلت می نماید.

امور فرهنگی

مهناز محمدجعفر

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی تبریک عید سعید فطر

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.