امروز : جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵

تاریخ : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدارک مورد نیاز ورودی های ۹۴۲

در یکی از روزهای شنبه ۹۵/۱/۱۴ لغایت دوشنبه ۹۵/۱/۱۶ با در دست داشتن مدارک ذیل شخصا به دانشگاه مراجعه نمایید.

دبا حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان عزیز، به اطلاع می رساند که در یکی از روزهای شنبه ۹۵/۱/۱۴ لغایت دوشنبه ۹۵/۱/۱۶ با در دست داشتن مدارک ذیل شخصا به دانشگاه مراجعه نمایید.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

  1. شش قطعه عکس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری
  2. یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  3. یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
  4. پذیرفته شدگان کارشناسی: اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی به انضمام یک برگ تصویر آن.

پذیرفته شدگان کاردانی: اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن./ اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

  1. اصل فرم تاییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
  2. گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار(برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
  3. مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌های ۴ و ۵ دفترچه راهنمای پذیرش مذکور مشخص نماید (برای برادران)

واحد آموزش مرکز ۳۳

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی مدارک مورد نیاز ورودی های ۹۴۲

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.