امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین آیین تجلیل از دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

صبح روز سه شنبه ۲۵ دی ماه سال جاری در مراسمی که در مرکز همایش های  وزارت کشور برگزار شد، جمعی از دانش آموختگان مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم که با حضور دکتر محمدرضا عارف رئیس کمیسسون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و روسای دانشگاه در واحد شرق و غرب استان تهران و تنی چند از مدیران ستادی این دانشگاه برگزار شد، دکتر فرامرز اکرمی  در سخنانی تاکید کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای توسعه نظام آموزش عالی ایجاد شده است .

وی توسعه آموزش های مهارت محور را از اصلی ترین ماموریت های این دانشگاه برشمرد و افزود: در طی۲۷ سال گذشته بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در این دانشگاه مشغول به تحصیل شده اند.

در ادامه دکتر محمد رضا عارف در سخنانی اظهار داشت: توسعه رشته های مهارتی از مهم ترین صنعت و خدمات به شمار می رود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در ادامه زیربنای رشد علمی و فناورانه کشور را توسعه مهارت دانست و تاکید کرد: حمایت از رشته های علمی کاربردی در اولویت برنامه های توسعه ای است.

دکتر محمد حسین امید نیز در سخنانی به اشتغال پذیری رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره کرد و افزود: میزان اشتغال پذیری رشته های دانشگاه نسبت به سایر دانشگاههای وضعیت مناسب تری دارد.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: در سال جاری بیش از ۱۰۰مرکز آموزش نوآوری در دانشگاه ایجاد شده است.

که انتظار داریم با حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی زمینه گسترش و توسعه کیفی دانشگاه فراهم گردد.

گفتنی است: در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از دستاوردها و توانمندی های مراکز علمی کاربردی برگزار شد.

دانشجویان فعال مرکز در قالب کانون های فرهنگی و انجمن های علمی با حضور در غرفه مرکز به ارائه دستاوردها و توانمندی های خود در زمینه تهیه شیرینی ، کیک، غذا، نوشیدنی ها و… پرداختند که این اقدام با استقبال پرشور بازدید کنندگان همراه بود.

در این غرفه دو تن مدرسان مرکز در کنار امور فرهنگی به هدایت و راهنمایی دانشجویان پرداختند.

س، میرمحمدی

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی نخستین آیین تجلیل از دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.