امروز : پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲

تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران (istta) به نقل از باشگاه خبرنگاران، در این نمایشگاه ۲۱۰ شرکت داخلی و خارجی از ایران و کشورهای ترکیه ، آلمان ، ایتالیا ، چین ، عراق ، تایلند ،اوکراین، مالزی ، اسپانیا ، قبرس ، رومانی و بلژیک حضور دارند و جدیدترین Read More

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران (istta) به نقل از باشگاه خبرنگاران، در این نمایشگاه ۲۱۰ شرکت داخلی و خارجی از ایران و کشورهای ترکیه ، آلمان ، ایتالیا ، چین ، عراق ، تایلند ،اوکراین، مالزی ، اسپانیا ، قبرس ، رومانی و بلژیک حضور دارند و جدیدترین تجهیزات و خدمات مختلف صنعت گردشگری و هتلداری را ارائه می کنند.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه به مدت ۴ روز؛ آخرین توانمندی ها و دستاوردهای خود را در انواع گروههای کالایی وخدماتی گردشگری، خدمات گردشگری الکترونیکی- شرکت های خدمات مسافرتی هوایی، دریایی، زمینی، ریلی- خطوط هوایی، پایانه های مسافری- توریسم سلامت- توریسم ورزشی- توریسم زیارتی- اکوتوریسم- بانکها- بیمه ها- سازمان های سیاحتی و گردشگری- اتحادیه ها و انجمن ها- آموزشگاه های مرتبط و دانشگاهها- نشریات تخصصی هتل ها و دهکده های توریستی- انواع تجهیزات سفری- موزه ها و کاخ موزه ها- رستوران ها و قهوه خانه های سنتی- گروههای نمایش های آئینی- سنتی- گروههای موسیقی محلی- صنایع دستی و نمادهای هویتی استان ها- سازمان ها و موسسات مرتبط با حفظ آثار باستانی و میراث فرهنگی ؛ به نمایش می گذارند.

هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت و مشارکت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین انجمن ها و اتحادیه های مرتبط؛ از ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه در فضائی به مساحت بیش از چهارده هزار متر مربع و در سالن های ۶ ، ۷، ۸ و ۹ محل نمایشگاههای تهران ، برپا خواهد شد .

نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران به عنوان رویداد رسمی گردشگری ایران در تقویم سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) به ثبت رسیده و مورد توجه بسیاری از سازمانها و مجامع گردشگری و هتلداری دنیا قرار گرفته است.

هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران دردو بخش؛گردشگری و هتلداری به طور جداگانه برگزار می شود.

در بخش گردشگری انواع تجهیزات و خدمات؛ هتلها،آژانسهای مسافرتی،مراکز گردشگری و تفریحی ، خدمات گردشگری الکترونیک، بانکداری الکترونیک، رزرواسیون آنلاین هتلها و خطوط هوایی، سازمانهای سیاحتی و گردشگری و نشریات مرتبط عرضه خواهد شد. همچنین در بخش هتلداری نیز، شرکت کنندگان در این بخش؛ملزومات مورد نیاز هتلها همچون ظروف هتلی ، مواد و لوازم بهداشتی و منسوجات مورد استفاده در هتلها ، سیستم آشپزخانه های صنعتی ، تجهیزات سلف سرویس و کیترینگ ، تجهیزات و دستگاههای نظافت و شستشو، تجهیزات رستورانی و کافی شاپ ، پوشاک و اونیفرم مخصوص هتلها ، سیستمهای اعلام خطر، دوربینهای مدار بسته ، سیستمهای روشنایی و چراغهای تزئینی ، تختخواب و مبلمان هتلی ، ترولی و چرخ دستی ، مواد غذایی ، اتوماسیون و سیستمهای نرم افزاری ویژه هتلها و دکوراسیون و طراحی هتلها را ارائه می کنند.

در هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران ؛ ده ها هتل و دفتر خدمات مسافرتی حضور دارند و برای تعطیلات سال نو و نوروز ۹۳ خدمات مختلف رزرو بلیت ، هتل و به طورکلی بسته های مسافرتی را به صورت مجتمع و یکجا ارائه خواهند کرد لذا شهروندان می توانند با مراجعه با این نمایشگاه خدمات مختلف گردشگردی نوروز ۹۳ را تهیه کنند.

آشنایی و معرفی داشته ها، امکانات و ظرفیت های حوزه گردشگری و هتل داری کشور، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط ضعف صنعت گردشگری و هتل داری ،، ترغیب و تشویق افراد، شرکت ها و موسسات به ورود و سرمایه گذاری در این دو بخش، ایجاد زمینه های مناسب به منظور بهره گیری از ظرفیت های گردشگری و ایجاد اشتغال در کشور، فراهم نمودن بسترهای لازم برای ورود گردشگر به کشور و یافتن راهکارهای لازم به منظور رفع موانع موجود،برخی از اهداف برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران است.

این نمایشگاه که توسط شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران برگزار می شود، صبح روز پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه با حضور آقای دکتر سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور ، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران ، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای اتحادیه و انجمن های مرتبط ؛ افتتاح خواهد شد .

هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران از ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

لینک منبع خبر

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.