بسمه تعالی

دانشجو و دانشگاه در ذات خود مبین بالندگی، پویایی، جوشش و کوشش است. آنگاه که علمی بر دانسته های پیشین افزون می گردد و طرحی نو فراروی جوان دانشجو گشوده می شود، نمای زیبا و تحسین بر انگیز از تحول و نوشوندگی جلوه گری می نماید.

بر خود می دانیم که مراتب تبریک، سپاس و تقدیر خود را نثار فعالیت های دانشجویان در انجمن های علمی سیمرغ در جشنواره ملی حرکت سال ۹۵  که امسال نیز همچون سال گذشته در این جشنواره خوش درخشیدند و همچنین انتخاب دانشجوی نمونه این دانشگاه در سطح کشور در سال ۹۵ را حضورتان عرض نمائیم.

به گزارش واحد پژوهش مرکز آموزش علمی کابردی فرهنگ وهنر واحد ۳۳ تهران، طی مراسمی از ۱۴ دانشجوی نمونه، ۴۴ برگزیده جشنواره درون دانشگاهی حرکت و ۱۳ فعال جشنواره رویش با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونان و مدیران ستادی دانشگاه، رؤسای واحدهای استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شد.

دانشجویان نمونه در ۴ گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد توسط کمیته های علمی تخصصی برگزیده شدند.

در گروه فرهنگ و هنر مریم السادات محتشمی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت گردشگری از مرکز فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران، سیدمحمود مهدوی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته روابط عمومی  الکترونیک از مرکز خبر اردبیل، عباس سیف آبادی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته گرافیک – پوستر و نشانه از مرکز فرهنگ و هنر واحد ۳۸ تهران، محمدعلی عزیزی دانشجوی مدیریت امور فرهنگی از مرکز فرهنگ و هنر واحد ۷ تهران و محسن نظارت دانشجوی کارشناسی ناپیوسته امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی از مرکز جهاد دانشگاهی سمنان به عنوان دانشجویان نمونه دانشگاه جامع علمی کاربردی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

۴۴ انجمن علمی برگزیده چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت نیز در ۸ محور اختراع، ابتکار و نوآوری، کارآفرین، ترویجی، کارگاه آموزشی، پوستر، مسابقه، نشریه و انجمن برگزیده معرفی و تقدیر شدند. که در این بین مرکز آموزش علمی کاربردی واحد ۳۳ تهران در دو  محور نشریه و مسابقه علمی برتر شناخته شد.

در این مراسم همچنین از ۱۳ فعال ششمین جشنواره ملی رویش با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

 

سرافراز باشید

واحد پژوهش دانشگاه


دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران

به اشتراک بگذارید...
فهرست