امروز : شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳

تاریخ : ۱۳۹۳/۰۴/۱۴ - ۸:۵۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

اطلاعیه ثبت نام تابستان ۹۳

ثبت نام نیمسال سوم (تابستان) سال تحصیلی ۹۳-۹۲ از مورخ ۱۸ تیر ۹۳ لغایت ۱۹ تیر ۹۳ از طریق سامانه سجاد(اینترنتی) می باشد. پس از انتخاب واحد در سامانه سجاد جهت پرداخت شهریه از مورخ ۰۱/۰۵/۹۳ لغایت ۱۸/۰۵/۹۳ به منوی شهریه مراجعه نموده و در قسمت موارد قابل پرداخت مبلغ شهریه ۱۵% را به صورت Read More

ثبت نام نیمسال سوم (تابستان) سال تحصیلی ۹۳-۹۲ از مورخ ۱۸ تیر ۹۳ لغایت ۱۹ تیر ۹۳ از طریق سامانه سجاد(اینترنتی) می باشد. پس از انتخاب واحد در سامانه سجاد جهت پرداخت شهریه از مورخ ۰۱/۰۵/۹۳ لغایت ۱۸/۰۵/۹۳ به منوی شهریه مراجعه نموده و در قسمت موارد قابل پرداخت مبلغ شهریه ۱۵% را به صورت اینترنتی و ۸۵% را با مراجعه حضوری به دانشگاه از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت و رسید تسویه حساب دریافت نموده تا ثبت نام نهایی گردد.
شروع کلاسهای تابستان از روز شنبه مورخ ۲۱ تیر می باشد.
(با توجه به اینکه تاریخ امتحانات پایان ترم تابستان مطابق گروه بندی برنامه ریزی گردیده لازم است دانشجویان برنامه کلاسی را دقیقا مطابق گروه های اعلام شده اخذ نمایند در غیر اینصورت کلیه عواقب ناشی به عهده دانشجو بوده و دانشگاه هیچگونه مسئولیتی ندارد. )
تذکر شماره۱: با توجه به ظرفیت محدود گروه ها، اولویت با دانشجویانی است که سریعتر انتخاب واحد خود را در سامانه سجاد درج نمایند .
تذکر شماره۲: باتوجه به اینکه انتخاب واحد توسط دانشجو در سامانه سجاد انجام می گیرد؛ پس از ثبت انتخاب واحد با هیچ درخواستی تحت عنوان تغییر / حذف و یا جابه جایی موافقت نخواهد شد.

لینک سامانه سجاد

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی اطلاعیه ثبت نام تابستان ۹۳

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.