** دانشگاه جامع علمی کاربردی  **

 

   برای ورود به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی  برروی *  لینک *  کلیک کنیدمحمدمهدی طهرانچی گفت : جای بسی خوشحالی است که همزمان با معرفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با حضور حجت‌الاسلام محمدیان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، مجتمع دانشگاهی امام خمینی(ره) واحد تهران‌مرکزی به صورت رسمی افتتاح شد.

امیدواریم این اتفاقات مبارک و همه تلاش‌ها و کوشش‌های همکاران من بتواند منشأ برکات و اتفاقات مثبت برای دانشجویان این واحد دانشگاهی باشدروند انتقال با تلاش همکاران و مسئولان دانشکده‌ها بخوبی در حال انجام است و جا دارد از همه دست‌اندرکاران بویژه آقای دکتر تجلیل مدیر کارگروه جابه‌جایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌مرکزی به سوهانک قدردانی کنم.

به لطف خداوند روند تجمیع واحد تهران‌مرکزی در سوهانک تا پایان مرداد به طور کامل انجام خواهد شد

فضای جدیدی که پس از تجمیع واحد تهران‌مرکزی ایجاد می‌شود، فضایی کاملاً دانشگاهی است که حوزه‌های علمی و دانشجویی و مرکز نوآوری و همه الزامات پرورش دانشجوی خلاق در آن وجود دارد.

ان‌شاءالله روند تجمیع واحدها دانشگاهی تهران‌جنوب و تهران‌غرب نیز انجام می‌شود. تا پایان مرداد سال جاری بخشی از دانشکده‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌جنوب در مجتمع ولیعصر(عج) و بخشی از دانشکده‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌غرب نیز در مجتمع پیامبر اعظم(ص) تجمیع خواهند شد.

 

 

 


برای آشنایی با رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ( اخبار و اطلاعات ) بر روی لینک کلیک کنید

 

به اشتراک بگذارید...
فهرست