امروز : جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

تاریخ : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن

روز میلاد فاطمه زهرا(س)، روز میلاد همه خوبیهاست. روز جاری شدن زلال ایمان در همه قلبهاست.

veladatl

بسم الله الرحمن الر حیم

امور فرهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳  در پیامی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز زن و روز مادر را به  همه اعضای خانواده دانشگاه بویژه بانوان گرامی تبریک عرض می نماید. امروز روز شادی و شعف است. آنجا که فاطمه باشد و ریسمان مهر او فرش زندگیمان را به عرش سعادت بپیوندد و زلال محبتش بوستان ایمان را آبیاری کند و پرتو کلامش علف های هرز باغ هستی را بسوزاند، جای غم نیست؛ جای سلام است و درود.

روز میلاد فاطمه زهرا(س)، روز میلاد همه خوبیهاست. روز جاری شدن زلال ایمان در همه قلبهاست.

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز زن را به همه همکاران بویژه بانوان گرامی فعال در عرصه دانشگاه علمی کاربردی را تبریک و تهنیت می گوییم. امیدواریم روح بلند حضرت فاطمه زهرا، صدیقه کبری(س) دستگیر و راهنمای همه ما بویژه بانوان گرامی باشد. امروز در تیرگی دنیای مادی که معنویت گمشده بشر و راهیابی انسان به سر منزل مقصود امری بس دشوار شده، توجه به شعاع نورانی حق و حقیقت که در آینه وجود اهل بیت (ع) و در رأس آنها وجود مقدس حضرت زهرا(س) پرتو انداخته و به جامعه انسانی رسیده، راهی مطمئن برای نیل به رستگاری است.

 توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه (س) که حجت خدا بر ائمه معصومین(ع) بوده نه فقط برای زنان ما، که برای همه آحاد مرد و زن مسلمان و بلکه هر انسان جویای حقیقت سرمایه ارزشمندی است که قادر است انسان و انسانیت را از غبار اوهام و انحرافات رهایی بخشد و او را به سر منزل مقصود رهنمون گردد.

ضمن تبریک این روز خجسته به همه بانوان دانشگاهی اعم از استاد، کارمند، دانشجو؛ امیدواریم همه ،توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه طاهره (س) را بدست آوریم و نیز امیدواریم محیط دانشگاه و محیط جامعه از عطر وجود آن بی بدیل خلقت معطر گردد. به همین مناسبت روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۱ ساعت ۱۴:۳۰ لغایت ۱۵:۳۰ مراسم بزرگداشتی به همکاری بسیج دانشجویی مرکز با محوریت نقش زنان با توجه به ویژگی های شخصیتی فاطمه زهرا(س) در تحکیم نظام حیات خانواده  با  سخنرانی آقای دکتربنائیان سفید رئیس محترم مرکز برگزار می گردد.

امور فرهنگی واحد ۳۳

محمدجعفر

             روز زن

                                و روز مادر مبارکــــــــــــــــــــ

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.