امروز : دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۸:۴۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جشنواره خوراک های فراموش شده ایرانی برگزار شد

برگزاری جشنواره ی خوراک های فراموش شده ی ایرانی همراه لباس های محلی توسط دانشجویان گرامی.

جشنواره خوراک های فراموش شده ایرانی ، ظهر روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران برگزار شد.
در این جشنواره که به همت جمعی از دانشجویان عضو انجمن علمی گردشگری و با حمایت امور فرهنگی مرکز برگزار شد، شرکت کنندگان به ارائه غذای اصلی،نوشیدنی، دسرو پیش غذای مربوط به استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، سمنان، تهران، کرمانشاه، یزد، فارس، خوزستان و مازندران و همچنین نوشیدنی های سنتی هر یک از استان های گفته شده را در معرض نمایش قرار دادند. گروهی از دانشجویان با لباس های محلی هر منطقه در این جشنواره ظاهر شدند.
دکتر محمد بنائیان سفید رئیس مرکز در جریان بازدید از این جشنواره فرهنگی، ضمن تقدیر از بر گزارکنندگان جشنواره، برگزاری این قبیل مراسم ها را در راستای اهداف و سیاست های مرکز عنوان نمود و افزود: با توجه به ماموریت دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمینه کارآفرینی و اشتغال چنین برنامه ها می تواند گامی موثر در راستای ایفای این مسئولیت به شمار رود.
گفتنی است: دکتر امین پیرمحمد زاده و زهرا حاجیلو از مدرسین مرکز، برنامه ریزی و نظارت فنی محتوایی این جشنواره را بر عهده داشتند.
شایان ذکر است در پایان این جشنواره به دانشجویان شرکت کننده هدایایی اهدا گردید

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی جشنواره خوراک های فراموش شده ایرانی برگزار شد

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.