امروز : یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز همچون سال های گذشته حضور فعال و کم نظیری در این دوره از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری داشت.

هجدهمین نمایشگاه سراسری دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور از روز چهارشنبه ۲۲ لغایت ۲۶ آذرماه سال جاری همزمان با هفته ملی پژوهش و فناوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با مشارکت صدها مرکز آموزشی و پژوهشی برگزار شد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز همچون سال های گذشته حضور فعال و کم نظیری در این دوره از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری داشت.

امور فرهنگی پژوهشی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران نیز در سالن ۲۷ نمایشگاه در قالب واحد استانی تهران ضمن حضور در جمع دیگر مراکز شرکت کننده  به ارائه دستاوردها  و توانمندی های خود در زمینه های مورد فعالیت پرداخت.

دکتر محمدحسین امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر مهدخت بروجردی علوی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه و نیز دکتر فرامرز اکرمی سرپرست واحد استانی تهران به همراه دیگر مسؤلان دانشگاه ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه از مراکز شرکت کننده تقدیر و بر ضرورت امر تجاری سازی محصولات تولیدی تأکید نمودند.

گزارش: س. میرمحمدی

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی حضور مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.