امروز : شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ - ۵:۳۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فراخوان عضو گیری بسیج ۹۳

از دانشجویان ورودی جدید و ورودی ۹۱ به بعد که تمایل به سرپرستی بسیج مرکز و یا عضویت را دارند. خواهشمند است برای تکمیل فرم هر چه سریع تر به خانم محمدجعفر مراجعه نمایند. تحقق سهم زنان و دختران در بسیج ملی به منظور آمادگی همه جانبه،  تربیت و معرفی الگوهای فاطمی و احیاء هویت Read More

از دانشجویان ورودی جدید و ورودی ۹۱ به بعد که تمایل به سرپرستی بسیج مرکز و یا عضویت را دارند. خواهشمند است برای تکمیل فرم هر چه سریع تر به خانم محمدجعفر مراجعه نمایند.

تحقق سهم زنان و دختران در بسیج ملی به منظور آمادگی همه جانبه،  تربیت و معرفی الگوهای فاطمی و احیاء هویت والای زن مسلمان،   مصون سازی ، پیشگیری و مقابله با تهدیدات نرم در حوزه مسائل زنان، تعمیق معنویت و بصیرت دینی،  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تحکیم بنیان خانواده، مشارکت فعال در عرصه های گوناگون مطابق با نیاز نظام و انقلاب اسلامی از جمله اهداف تشکیل بسیج جامعه زنان و دختران است همچنین الگوسازی از زنان موفق و برتر، تبیین حجاب در جامعه، کمک به تحقق خانواده همطراز انقلاب اسلامی و شناسایی چهره شهدای زن به جامعه جهت ارائه الگو به زنان و دختران جوان از جمله اهداف برنامه‌های اجرایی است. 

لازم به ذکر است برای مسئول بسیج کارت بسیج فعال و برای سایر اعضا کارت بسیج صادر می گردد.

ارسال خبر توسط مهناز محمدجعفر
مسئول دفتر حوزه ریاست و امور فرهنگی

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی فراخوان عضو گیری بسیج ۹۳

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.