** دانشگاه جامع علمی کاربردی  **

 

   برای ورود به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی  برروی *  لینک *  کلیک کنید


صالح اسکندری صبح امروز به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت:

باید از اصحاب رسانه برای پوشش خبری این نشست تشکر ویژه کنم و اعلام کنم دانشگاه آزاد اسلامی برای روز خبرنگار برنامه‌های ویژه‌ای دارد که تجلیل از خانواده شهدای عرصه رسانه، قدردانی از پیشکسوتان این زمینه و پاسداشت از زحمات شبانه‌روزی خبرنگاران از جمله این برنامه‌هاست.

چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و این زنجیره حرکتی از استقلال پرشکوه مردم ایران به سمت تمدن‌سازی اسلامی پیش می‌رود، افزود: «رسانه‌ها که جلودار جبهه جنگ نرم هستند، باید رسالت بزرگ اطلاع‌رسانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی را بر عهده بگیرند و مقابل شبکه‌های معاند خارجی که علیه دستاوردهای انقلاب تبلیغ می‌کنند، محکم بایستند

عربستان درصدد است با راه‌اندازی شبکه فارسی زبان علیه دستاوردهای جمهوری اسلامی تبلیغ سوء و منفی کند که رسانه‌ها باید با پیشگامی خود این موضوع را از بین ببرند.

دانشگاه آزاد اسلامی با یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو، ۶۰۰ هزار دانش‌آموز در سما و ۱۰۴ هزار عضو هیات علمی یکی از بزرگترین دستاوردهای علمی انقلاب اسلامی است.

رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌های خوبی برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دارند که رونمایی از ۱۰ جلد کتاب درباره انقلاب از این برنامه‌ها در سازمان چاپ دانشگاه است، اضافه کرد: «نشست‌های تخصصی در رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد‌شد.

دانشگاه آزاد اسلامی بهترین مکان برای ارزیابی انقلاب اسلامی است زیرا بدون نگاه جانبدارانه فعالیت کارشناسی انجام می‌دهد

 

 برای آشنایی با رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ( اخبار و اطلاعات ) بر روی لینک کلیک کنید

 

 

به اشتراک بگذارید...
فهرست