امروز : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، امور فرهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت این ایام شکوهمند از عموم اقشار مردم به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان دعوت کرد تا در راهپیمایی شکوهمند۲۲ بهمن شرکت نمایند. متن کامل این بیانیه به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر و لیال العشر

فجر انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ طلوع نموده و نقطه عطف تاریخ جهان معاصر شد.  در آن ایام نورانی، ملت بلندآوازه و سربلند ایران اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، عمیق­ترین تحولات را بر محور ایمان به خدای یگانه رقم زدند و با ایستادگی بر سر آرمان­ها و ارزش­های اسلام ناب، دست بیگانگان و مستکبران را از تعرض به کشور خویش کوتاه کردند.

اینک پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی، علی رغم توطئه­های گوناگون دشمنان نظام اسلامی، حضور همیشگی مردم در صحنه و همدلی ملت جلوه­ای از شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به اثبات رساند.

دهه مبارک فجر، فرصت مغتنمی است تا سرافرازانه به بازخوانی ماهیت انقلاب و ترسیم آینده آن بپردازیم.

دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی چه در جریان مبارزات انقلاب اسلامی و چه پس از آن در جریان جنگ تحمیلی، سازندگی و رشد و شکوفایی علمی همواره پیشگام بوده و هستند.

بی تردید، انتهای راهی که دانشگاه­ها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پیموده اند، قله‌های رفیع توسعه علمی است که همانا یکی از آرمان­های بزرگ این انقلاب الهی است.

ما دانشگاهیان مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر ۳۳ تهران به عنوان بخشی از جامعه علمی کشور ضمن دعوت از همه اقشار مردم به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان جهت حضور حماسی، یکپارچه و آگاهانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر با آرمان­های پر افتخار انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) تجدید پیمان می نماییم.

(امور فرهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۳۳ تهران)

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.