امروز : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک به مناسبت هفته وحدت و گرامی داشت روز دانشجو

روز دانشجو نماد بیداری، عزت، استبداد و استکبار ستیزی دانشجویان است.

به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، سالروز ولادت با سعادت پیامبر اعظم(ص) و رییس مذهب جعفری، حضرت امام جعفر صادق(ع) و نیز نکوداشت روز دانشجو، امور فرهنگی مرکز پیام تبریکی صادر نمود. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل الله جمیعاً، و لا تفرقوا

فرخنده زاد روز با سعادت فخر کائنات، پیام آور صلح و مهربانی، خاتم الانبیاء حضرت محمد(ص) و نیز بنیانگذار مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق(ع) را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

نام گذاری این ایام به نام هفته وحدت را که میراث گرانقدر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است را مغتنم شمرده و بار دیگر بر ضرورت وحدت و همدلی میان امت اسلام تأکید نموده و تقارن این ایام فرخنده با ایام پیروزی جبهه مقاومت و نابودی غده سرطانی داعش را به فال نیک می گیریم.

متأسفانه در دوره ای قرار گرفته ایم که سردمداران کشورهای اسلامی مفتون فتنه خبیثانه دشمنان اسلام به ویژه رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی گردیده و بر طبل اختلاف و دو دستگی میان امت واحده اسلام می کوبند. دیر زمانی دشمنان اسلام عزیز با تدارک جنگی به مصاف مسلمین در گوشه گوشه عالم می رفتند، لکن در این دوره دست خبیث آنان از آستین برخی دولت های به اصطلاح اسلامی خارج شده و به قتل و کشتار صدها و بلکه هزاران نفر از زنان و مردان و کودکان بی گناه غیر نظامی می پردازند. صحنه های غم انگیز کشتار مردم بی گناه در میانمار، یمن و دیگر کشورهای اسلامی قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. امید داریم به برکت این ایام سردمداران آنان سر عقل آمده و دست از خشونت و افراطی گری بر دارند.

این روزها در مناسبت دیگری نیز قرار گرفته ایم و آن مناسبت گرامی داشت روز دانشجوست. روز دانشجو نماد بیداری، عزت، استبداد و استکبار ستیزی دانشجویان است.

شهادت سه آذر اهورایی در ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ سرآغازی شد برای جنبشی که سالیان سال در عرصه های مختلف اعم از انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سازندگی کشور نقشی اساسی ایفا نموده است.

این روز سترگ را به حضور یکایک دانشجویان فرهیخته کشور به ویژه دانشجویان ارجمند مرکز صمیمانه تبریک عرض نموده و تلاش های ارزشمند این قشر از جامعه را ارج می نهیم.

همچنین یاد و خاطره شهدای والا مقام جنبش دانشجویی کشور از ابتدا تا کنون را گرامی داشته و نسبت به مقام شامخ آنان ادای احترام می نماییم.

 

 

 

 

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی پیام تبریک به مناسبت هفته وحدت و گرامی داشت روز دانشجو

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.