امروز : شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴

تاریخ : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵ - ۸:۱۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک نوروزی سال ۹۴

نوروز فصل رویش لاله و سنبل و نسترن و شمیم مشک آهوی ختن چهچه بلبل و قمری و فاخته و فصل نوزایی طبیعت و إن شاءالله فصل بیداری فطرت و سرشت واقعی آدمیت مبارک باد.

یا مقلب القلوب و الابصار 

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

eid-medium

نوروز فصل رویش لاله و سنبل و نسترن و شمیم مشک آهوی ختن چهچه بلبل و قمری و فاخته و فصل نوزایی طبیعت و إن شاءالله فصل بیداری فطرت و سرشت واقعی آدمیت مبارک باد. کسوت جامه زیبای طراوت و شادابی و جلوه حیات و زندگانی برقامت طبیعت، درس زندگی در سایه سار لطف الهی و لب گشودن به شکر و ذکر به همگان می‌دهد. ان شاالله این عید باستانی تداومی بر شعار محوری دانشگاه «همدلی و همزبانی در تولید،کاربردی و تبدیل علم به ثروت » بوده و پیشبرد اهداف و مقاصد مادی و معنوی و اعتلای علمی و پژوهشی جهت دستیابی به آرمان‌های بزرگ و به ظاهر دست نیافتنی را به دنبال داشته باشد.

با عرض تبریک این مناسبت خجسته به همه دانشگاهیان و دانش پژوهان به ویژه اساتید محترم، دانشجویان معزز و کارکنان خدوم و زحمتکش مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران، یاد و خاطره اسوه فضیلت و پاکدامنی و دفاع از حریم ولایت حضرت فاطمه زهرا(س) را گرامی می‌داریم و برای سربلندی و اعتلای اسلام و ایران و انقلاب در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای”مدظله العالی” و سالی که مزین به نام “دولت و ملت،همدلی و همزمانی” می باشد اهتمام خود را در رسیدن به تعالی کشور به صورت عملیاتی و اجرائی محقق نمائیم.

روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد تهران۳۳
بهار ۱۳۹۴

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی پیام تبریک نوروزی سال ۹۴

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.