امروز : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تسلیت امور فرهنگی مرکز به مناسبت وقوع زلزله در استان های غربی کشور

ضمن عرض تسلیت به جهت جان باختن تعدادی از هم وطنان، مراتب همدری با داغدیدگان و آسیب دیدگان این حادثه دردناک اعلام نموده و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان صبر و سکینه آرزو داریم.

در پی وقوع زمین لزره شامگاه گذشته در بخش وسیعی از استان های غربی کشور، امور فرهنگی مرکز با صدور پیامی ضمن تسلیت با آسیب دیدگان و داغدیدگان این حادثه دردناک ابراز همدردی کرد. متن کامل این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

حادثه دردناک وقوع زلزله در بخش های وسیعی از استان های غربی کشور که منجر بروز خسارت های جانی و مادی به گروهی از هم وطنان عزیزمان در این استان ها شد، مایه تأسف و تألم بسیار گردید.

به عنوان بخشی از جامعه علمی کشور، ضمن عرض تسلیت به جهت جان باختن تعدادی از هم وطنان، مراتب همدری با داغدیدگان و آسیب دیدگان این حادثه دردناک اعلام نموده و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان صبر و سکینه آرزو داریم.

همچنین بر خود لازم می دانیم از تلاش های مجاهدانه نیروهای اجرایی، امدادی و انتظامی که وظیفه سنگین امدادرسانی به حادثه دیدگان و گذاشتن مرهمی بر آلام این عزیزان بر عهده دارند، تشکر و قدردانی نموده و از خداوند منان طلب جزای خیر برای آنان  مسألت می نماییم.

امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ تهران

 

 

 

کد تصویری این مطلب جهت مشاهده در تلفن همراه: کد دو بعدی پیام تسلیت امور فرهنگی مرکز به مناسبت وقوع زلزله در استان های غربی کشور

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.