امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳

تاریخ : ۱۳۹۳/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

گردشگری

“بسمه تعالی”   “ قَدْ خَلَتْ مِن قَبْلِکُمْ سُنَنٌ فَسِیرُواْ فِی الأَرْضِ فَانْظُرُواْ ” “همانا پیش از شما سنت ها و آدابی وجود داشته، پس سیاحت کنید در زمین”   با سلام و تحیت؛   با تبریک هفته دفاع مقدس بر آن شدیم تا با فرا رسیدن ماه مهر و هفته گردشگری جشنواره دانشجویی “مهرگان Read More

“بسمه تعالی”  

“ قَدْ خَلَتْ مِن قَبْلِکُمْ سُنَنٌ فَسِیرُواْ فِی الأَرْضِ فَانْظُرُواْ ”

همانا پیش از شما سنت ها و آدابی وجود داشته، پس سیاحت کنید در زمین”  

با سلام و تحیت؛  

با تبریک هفته دفاع مقدس بر آن شدیم تا با فرا رسیدن ماه مهر و هفته گردشگری جشنواره دانشجویی “مهرگان گردشگری” را با چشم انداز فعالیت های اقتصادی فارغ التحصیلان گردشگری برگزار نماییم.

از آنجا که جشن مهر یا مهرگان همانند و همپایه نوروز و یکی از کهن ترین و بزرگترین جشن های ملی فلات ایران می باشد، با هم اندیشی و تعامل دوستان عزیز هم دانشگاهی دارای خوان مهرگانی خواهیم بود و به قول محمد غزالی: ” اصل دنیا سه چیز است: طعام و لباس و مسکن” که با توجه به تطور و تحول زمان ضرورت آن از افق گسترده تری برخوردارگشته از جمله: صنعت گردشگری، صنعت بیمه، صنایع دستی، غذا، معماری و میراث فرهنگی که معرفت به آفاق و انفس را فراهم می آورند؛ اینان امروزه چتری اند بر آسمان جان سفر تا در روزهای بارانی امنیت خاطری باشند برای مسافران گیتی.

این جشنواره فرصتی است که می تواند آینده ی شغلی گردشگری را برای دانشجویان و رهروان این راه تبیین و زمینه گردشگری با توسعه پایدار را محقق نماید.  چشم در راه حضور شما معززان پرمهر در مهرگان گردشگری هستیم.

محمد بنائیان سفید

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۳ 

آشنایی با سیستم سراج

سیستم رصد و پاسخگویی سنجش سراج

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.