حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

بازدید از موزه آبگینه و سفالینه های ایران توسط دانشجویان دانشگاه پیشروپژوهان

بازدید از موزه آبگینه و سفالینه های ایران توسط دانشجویان دانشگاه پیشروپژوهان

24 آبان 1401

دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه علمی کاربردی پیشروپژوهان با توجه به برگزاری مراسم و همایش روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه از موزه آبگینه و سفالینه های ایران بازدید کردند. این بازدید بصورت رایگان و با حمایت گروه گردشگری و دانشجویان رشته های مدیریت گردشگری و مدیریت هتلداری دانشگاه انجام شد.

این موزه یکی از پربازدیدکننده ترین موزه های شهر تهران است و بیشتر بازدیدکنندگان آن گردشگران خارجی هستند. سالانه به‌طور میانگین بیش از ۲ میلیون نفر از این موزه بازدید می‌کنند. قدیمی ترین آثار شیشه ای زیورآلات مربوط به هزاره سوم است. موزه آبگینه در ۲ طبقه با ۵ تالار ساخته شده‌است که در دو تالار طبقه یک شیشه و سفال مربوط به دوران قبل از اسلام و در سه تالار طبقه دوم آثار دوران اسلامی به نمایش گذاشته شده است. از آثار مربوط به دوره های پیش از تاریخ این موزه، می‌توان شیشه ها و سفال های طبقه یک نام برد. در این بخش، کهن ترین سفال پیکره مربوط به هزاره ششم قبل از میلاد به نمایش گذارده شده است.

در صورت تمایل به ثبت نام در این دانشگاه و یا ادامه تحصیل در رشته های جذاب جهانگردی و هتلداری روی این لینک کلیک کنید.

در زیر تعدادی از عکس های بازدید مذکور را می توانید مشاهده کنید.

قابل ذکر است رشته های مدیریت هتلداری و مدیریت گردشگری این دانشگاه از فعالترین رشته های دانشگاهی بوده و این دانشگاه به عنوان قطب آموزش علمی کاربردی و تحصیلات دانشگاهی در رشته های گردشگری، جهانگردی و هتلداری و مدیریت هتلداری شناخته می شود.


دسته ها: پژوهشی - فرهنگی - مدیریت گردشگری - مدیریت هتلداری

برچسب‌ها:, , ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام