حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی

فراخوان جذب مدرس خبره کاردانی و کارشناسی آشپزی ایرانی و ملل مدیریت گردشگری و مدیریت هتلداری

 

دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شامل بیش از ۶۰۰ مرکز دانشگاهی و بیش از ۵۰۰ هزار دانشجو در سراسر کشور بوده که در رشته های متنوعی در زمینه های صنعتی و فنی-مهندسی، فرهنگی، هنری، مدیریتی، کشاورزی، … و تمام حوزه های کاری در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دوره های کوتاه مدت و آزاد فعالیت می کند.

این دانشگاه دارای بیش از ۱۵ هزار مدرس آموزشی و خبره می باشد که در مراکز دانشگاهی علمی کاربردی فعالیت می کنند، تمام مدرسان جهت تدریس در مراکز دارای صلاحیت عمومی، علمی و تجربی بوده که توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی بررسی شده و مود تایید قرار گرفته و برای آنها کد تدریس صادر شده است. مدرسان فاقد کد مدرسی مجوز تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی را ندارند.

برای اخذ کد تدریس آموزشی مدرس باید دارای مدرک حداقل فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) در رشته مورد تقاضا برای تدریس باشد و مراحل جذب، مصاحبه و صدور کد تدریس مطابق فراخوان مندرج در سامانه دانشگاه جامع علمی کاربردی، بر اساس نیاز و هر سال یک بار انجام می شود.

برای اخذ کد تدریس خبرگی، مدرسان باید حداقل ۱۰ سال سابقه تدریس و فعالیت در رشته مورد تقاضا را داشته باشند و مستندات کار یا تدریس را بتوانند ارائه نمایند. مدرک تحصیلی در کد تدریس خبرگی مهم نیست و اغلب مدرسانی تقاضای کد تدریس خبرگی را دارند که یا مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ندارد و یا مدرک تحصیلی آنها مرتبط به حوزه فعالیت و علاقمندی تدریس آنها نمی باشد.

 

 

سن خود را وارد کنید: ۴۰

سرفصل رشته های مرکز

مشاهده سرفصل

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام