حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

برگزاری کلاس باریستای حرفه ای در دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان

برگزاری کلاس باریستای حرفه ای در دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان

14 مهر 1401

با توجه مجوز دانشگاه جامع علمی کاربردی و تایید وزارت علوم دوره باریستای حرفه ای (بار گرم) در دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان شروع شد.

لازم به ذکر است دوره های کوتاه مدت آزاد و تک درس با  اعطا مجوز رسمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی به مراکز دانشگاهی برگزار می شود و پس از پایان هر دوره گواهینامه حرفه ای دوره با مهر دانشگاه جامع علمی کاربردی و زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت استعلام و ترجمه اعطا می شود.

دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان تاکنون در سال 1401 دوره های تک درس و آزاد “سر آشپز طلائی هتل”، “دوره سالادزنی حرفه ای یبن المللی”، دوره “سس و چاشنی یبن المللی (سسیر)” و دوره باریستای حرفه ای بین الملل (بار گرم)” را برگزار کرده است.

دوره باریستای حرفه ای بین الملل (بار گرم) با جذب 75 هنرجو و در 3 گروه و هر گروه 4 جلسه 8 ساعته که یک جلسه تئوری بصورت حضوری و آنلاین و 3 جلسه بصورت حضوری و حرفه ای با تدریس استاد زعفری هشتجین و همکاری مدرسان موسسه باریستای ایران شف در مهر ماه 1401 شروع شده است. دوره باریستا فقط یک بار در سال برگزار می شود.

هزینه دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی کاملا دانشجویی بوده و این دوره ها در موسسات و مدارس خصوصی با هزینه های بیش از 4 برابر هزینه های دانشگاه و گاه با کیفیت خیلی پایین تر برگزار می شود. مثلا هزینه دوره باریستا برای هنرجو در این دوره 600 هزار تومان بود که در موسسات با همین سرفصل هنرجو نیاز به هزینه کردن بیش از 4 میلیون تومان دارد.

همچنین قرار است دوره های کوتاه مدت کاملا حرفه ای در سایر زمینه ها با مجوز دانشگاه جامع علمی کاربردی در دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان (واحد 33) برگزار شود که به محض دریافت مجوز برگزاری اطلاع رسانی خواهد شد.

  • دوره حرفه ای اپراتور دفاتر خدمات مسافرتی و فروش تور (جهت استخدام در آژانس های مسافرتی و تاسیس آژانس): ثبت نام برای عموم آزاد است.
  • دوره حرفه ای کارمندی مراکز دانشگاهی علمی کاربردی (جهت استخدام در مراکز آموزش علمی کاربردی به عنوان کارشناس آموزش، مدیر آموزش، کارشناس بایگانی و …): ثبت نام برای عموم آزاد است.
  • دوره حرفه ای تزیین بشقاب غذا (گارنیش): ثبت نام برای عموم آزاد است.
  • دوره حرفه ای آموزش نرم افزار مودل Moodle و بیگبلوباتن BigBlueButton (جهت راه اندازی سایت و موسسات آموزشی مجازی و آنلاین)
  • دوره های مدیریتی و روابط عمومی، دوره های طراحی لباس و خیاطی، دوره های کامپیوتر و طراحی وب و نرم افزار، دوره های حقوقی و وکالت و …

جهت ثبت نام در دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان (واحد 33) به لینک زیر مراجعه کنید:

کارگاه های کوتاه مدت آموزشیدسته ها: آموزشی - پژوهشی - فرهنگی

برچسب‌ها:, ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام