حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی

هنرهای خلاق در حکمروایی نوسازی و توسعه شهری

هنرهای خلاق در حکمروایی نوسازی و توسعه شهری

۱۴۰۱-۰۵-۲۷

کتاب هنرهای خلاق در حکمروایی نوسازی و توسعه شهری تالیف روی شاند و ترجمه مسعود بهزادی راد مدرس دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان (واحد ۳۳) منتشر شد.

این کتاب اثری است که بر نقش و مفهوم بخش خلاق سازمان ها، در اداره نوآوری شهری و جایگاه گروه‌ های اقتصادی در حکمروایی پروژه‌ های توسعه اقتصادی تمرکز دارد. در بخش خلاق سازمان های هنری، خلاقیت باعث توسعه و تعامل با جوامع محلی در پروژه های بازآفرینی می‌شود که نوآوری، کارآفرینی، اشتغال و آموزش را هدف قرار می‌دهد. این اثر با استفاده از مطالعات موردی از سه کشور انگلستان، آلمان و کانادا، سیاست‌های ملی بخش خلاق و نهادهای هنری خلاق که در مدیریت برنامه‌های نوسازی و توسعه شهری فعالیت می‌کنند را در یک فضا و نمای کلی مقایسه‌ای قرار می‌دهد. علت انتخاب این سه کشور این بوده که هرکدام از آنها نماینده یک طرح ابتکاری منجر به توسعه اقتصادی چشمگیر بوده‌اند و محرک آنها، هنرهای خلاق و اقتصاد خلاق بوده است.

کتاب «هنرهای خلاق در حکمروایی نوسازی و توسعه شهری» می تواند مورد استفاده دانشجویان، اساتید و علاقمندان حوزه های جغرافیا، گردشگری، برنامه‌ریزی شهری، آینده پژوهی، محیط زیست، سیاست های عمومی و رشته های مرتبط قرار می گیرد.

منبع: https://16book.ir/Shop/BookDetail/15235

 


دسته ها: پژوهشی

برچسب‌ها:

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام