حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

پکیج دوره کوتاه مدت صبحانه و برانچ ایرانی و ملل با گواهینامه معتبر و با قابلیت ترجمه

دوره صبحانه و برانچ حرفه ای

ایرانی و بین الملل
میلیون تومان10
میلیون تومان 2/2 دوره 100ساعته
  • مدرک قابل ترجمه و معتبر
  • صبحانه و برانچ ایرانی و بین المللی
  • آسیای شرقی، آسیای جنوبی، خاورمیانه
  • اروپایی، آمریکایی، استرالیایی، آفریقایی
با قابلیت ترجمه
صبحانه و برانچ ایرانی و ملل

امروزه ما در دنیای پر سرعت و صنعتی با توجه به تمایل افراد برای صرف صبحانه بیرون از منزل لازم است در رستوران ها، کافه ها و هتل ها با گنجاندن منو صبحانه و برانچ برای درآمدزایی و جذب مشتری بیشتر اقدام شود. برانچ صبحانه‌ای است که دیرتر از ساعت معمول و معمولا در حجم بیشتر بین ۱۰ صبح تا ۲ بعدازظهر خورده می‌شود. برانچ، ترکیبی از صبحانه و ناهار است که معمولاً در آخر هفته یا در تعطیلات خاص سرو می‌ شود. یکی از مهارت های اساسی آشپزی، بخش صبحانه ها، برانچ ها و شناخت صبحانه های بومی و ملل مختلف می‌باشد که هر آشپز یا سرآشپزی باید به آن تسلط کامل داشته باشد تا بتواند پیشرفت شغلی خود را تضمین نماید.

یک صبحانه سالم و مقوی، انرژی مورد نیاز فرد برای کل روز را تامین می کند. این وعده غذایی نقش مهمی در حفظ سلامتی بدن و کنترل وزن افراد نیز دارد. مصرف صبحانه سالم و مقوی، خطر ابتدا به دیابت را کاهش می دهد. صبحانه سالم می بایست دارای ویژگی هایی باشد که بتواند از هر نظر ایده آل بوده و عوامل مختلفی را در خود جای دهد. هر فرهنگی طعم ها و سنت های آشپزی منحصر به فرد خود را برای ایجاد یک تجربه غذاخوری لذت بخش در اواسط صبح به ارمغان می آورد. دنیای صبحانه ها و برانچ ها به قدری متنوع و جذاب است که به عنوان مهمترین وعده غذایی شناخته می شوند.

قابل توجه دانشجویان و مدرسان محترم رشته های کاردانی و کارشناسی آشپزی (ایرانی و ملل)، گردشگری و مدیریت گردشگری، هتلداری و مدریت هتلداری، مدرسان و علاقه مندان به هنر صبحانه و برانچ ایرانی و بین المللی و آشپزی تخصصی!
قابل توجه کارمندان و پرسنل محترم هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی، کترینگ ها، کافی شاپ ها و  علاقمندان به هنر زیبای آشپزی و صبحانه و برانچ ایرانی و بین المللی که قصد ارتقا رزومه، سمت و شغل دارند!
قابل توجه سرآشپزهای با تجربه  و علاقمندانی که قصد تدریس در دانشگاه، موسسات، مدارس و آموزشگاه ها را دارند!
قابل توجه دانشجویان و مدرسان و همه علاقمندانی که قصد مهاجرت داشته و برای تکمیل رزومه نیاز به مدارک معتبر بین المللی دارند!
مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد در آبان و آذرماه 1402 دوره کوتاه مدت صبحانه و برانچ ایرانی و ملل با مدرک معتبر را برگزار نماید.
این پکیج یک دوره 100 ساعتی کاملا حرفه ای و عملی بوده که با تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود. پس از پایان دوره هنرجو بصورت کامل صبحانه و برانچ تخصصی تمام کشورهای خاص قاره های مختلف اعم از کشور های خاورمیانه، آسیای شرقی، آسیای جنوبی و کشور های اروپایی، استرالیایی، امریکایی و آفریقایی را یاد گرفته و می تواند بصورت کاملا کاربردی در این زمینه مشغول به فعالیت، اشتغال یا درآمدزایی شود. محل برگزاری دوره بین المللی صبحانه و برانچ (ایرانی و بین الملل) ساختمان مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) در میدان فردوسی، خیابان ویلا (شهید نجات الهی) روبروی شیرینی دانمارکی، کوچه دوم، پلاک 6 می باشد.

دوره تک درس صبحانه و برانچ (ایرانی و بین الملل)

دانلود سرفصل و مجوز دوره

کلیک کنید
مدرسان دوره صبحانه و برانچ بین المللی

مدرسان دوره صبحانه و برانچ ایرانی و بین الملل با هماهنگی هر گروه

1. قسمت عملی سرفصل بخش بین الملل: اساتید گروه آشپزی دانشگاه و اساتید حرفه ای استان تهران

2. قسمت عملی سرفصل بخش ایرانی: اساتید گروه آشپزی دانشگاه

3. بخش نظری ایمنی و بهداشت، فرهنگی و زیبایی شناسی: اساتید علم تغذیه دانشگاه

4. بخش کنترل هزینه و ارزش غذایی: اساتید گروه آشپزی دانشگاه

5. قسمت عملی سرفصل بخش نان و شیرینی های صبحانه: اساتید گروه قنادی دانشگاه

توجه نمایید هزینه مواد اولیه شرکت در دوره صبحانه و برانچ ایرانی و ملل برعهده هنرجوی شرکت کننده در دوره بوده و از طرف نماینده دوره، هزینه های مواد اولیه با هنرجویان هر گروه هماهنگ می شود.

تاریخ برگزاری دوره

یک شماره همراه دیگر، مثلا شماره دوست، برادر، خواهر، والدین و ... که در هنگام ضرور به شما اطلاع دهند.

سایر کارگاه های آموزشی

مشاهده دوره های تکدرس و آزاد

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام