حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

فرم درخواست کار و استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه

قابل توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان (واحد 33)

با توجه به تفاهمنامه، هماهنگی و قراردادهای همکاری منعقده با سازمان ها، شرکت ها و موسسات مختلف خصوصی و نیمه دولتی خدماتی و تولیدی در جهت اشتغال و ارتقاء شغلی دانشجویان در تمام رشته ها؛ در صورتی که درخواست اشتغال به کار دارید یا دنبال شغل می گردید، با تکمیل فرم زیر، رزومه و اطلاعات شما بر اساس تخصص مورد تقاضای شما، برای شرکت های موردنظر، جهت بررسی و تعیین وقت مصاحبه ارسال می شود.

در صورتی که دنبال شغل می گردید و دوست دارید دانشگاه در این زمینه همراه شما باشد و شما را در رسیدن به اهداف شغلی خود راهنمایی دهد، نسبت به تکمیل فرم زیر با دقت و بر اساس واقعیت اقدام نمایید.

توجه کنید که این فرم فقط جهت درخواست راهنمایی برای یافتن شغل بوده و تکمیل فرم به هیج وجه به معنی اشتغال 100 درصد نیست و دانشگاه هیچ مسئولیتی بابت تکمیل این فرم یا شرایط بعد از اشتغال شما را ندارد. دانشگاه فقط نقش معرف شما به شرکت ها را دارد و سایر شرایط ثبت نام و تاییدیه های مربوطه و همچنین سایر شرایط کاری و شغلی فقط به شما و شرکت های معرفی شده مربوط می باشد و مسئولیت تمام مشکلات ناشی از قبل، حین و بعد از اشتغال بر عهده شما و شرکت های معرفی شده می باشد.

یادآور می شود که شرکت های معرفی شده در زمان معرفی به دانشجو یا فارغ التحصیلان، توسط مرکز بررسی می شود و در صورتی که شرکت های درخواست کننده مطابق شواهد موجود هیچ مشکلی نداشتند، آنگاه معرفی می شوند.

1مشخصات فردی
2اطلاعات سوابق کاری و تخصص
3شرایط کاری و استخدامی
مثلا شماره تماس یکی از اعضای خانواده یا دوستان
سن من: 25 سال است
uast
مشاوره و ثبت نام