حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

اطلاعیه خیلی مهم – اطلاعیه دوم امتحانات کتبی پایان ترم 4022

اطلاعیه خیلی مهم – اطلاعیه دوم امتحانات کتبی پایان ترم 4022

24 خرداد 1403

قابل توجه دانشجویان گرامی

مسئولیت عدم توجه به یا اهمال در رعایت هریک از بندهای این اطلاعیه و اطلاعیه قبل (لینک زیر) بر عهده شخص دانشجو بوده و با دانشجویان خاطی مطابق قانون دانشگاه جامع علمی کاربردی برخورد خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه قبل کلیک کنید

1. موارد تقلب در آزمون: (در صورت بروز هریک از موارد تقلب زیر، دانشجو یا دانشجویان خاطی به کمیته انضباطی و شورای حل اختلاف دانشگاه جهت اخراج، تعلیق، نمره 0/25 و … معرفی می شوند.)

 • همراه داشتن هرگونه نوشته، کاغذ، چک پرینت، کتاب، جزوه، دفتر و … (مرتبط یا غیرمرتبط)
 • همراه داشتن موبایل، پیجر، ساعت هوشمند، هدفون، هندزفری، تبلت و … (خاموش یا روشن) (به هیچ عنوان دانشجو حق آوردن هیچ گونه وسایل سمعی بصری، الترونیک، ارتباطی و … را در جلسه آزمون ندارد)
 • همراه داشتن هر گونه وسیله ای (غیر از مداد، خودکار، کارت ورود به جلسه آزمون و کارت دانشجویی و …) که بر خلاف قوانین آزمون می باشد.
 • تعویض برگه های آزمون با دیگر دانشجویان (سوالات، پاسخ نامه و …)
 • نگاه کردن به برگه های سوالات و پاسخ نامه دیگر دانشجویان و استفاده از پاسخ های آنها
 • اجازه دادن به دیگر دانشجویان جهت نگاه کردن به برگه های سوالات و پاسخ نامه خود
 • هر گونه حرکت تحریک آمیز جهت بر هم زدن نظم جلسه آزمون (سر و صدا کردن، صحبت کردن و بحث با مراقب آزمون یا بحث با عوامل آزمون، درگیر شدن و …)
 • خارج کردن برگه سوالات یا پاسخنامه از جلسه آزمون
 • هرگونه صحبت، گفتگو و نجوا با دیگر دانشجویان بعد از شروع ساعت آزمون تا خروج از جلسه
 • فرستادن افراد دیگر به جای خود در جلسه آزمون و یا شرکت به جای دیگران در آزمون های آنها (علاوه بر مشکلات دانشگاهی، مشکلات قضایی و حقوقی نیز خواهد داشت)
 • تغییر شماره های صندلی و بر هم زدن نظم و توالی شماره های صندلی
 • عدم نشستن در شماره صندلی مشخص شده در کارت آزمون مربوط به هر درس.
 • امتناع از تحویل برگه های پاسخنامه و سوالات آزمون به مراقب آزمون و یا عدم خروج از سالن یا جلسه آزمون بعد از اتمام آزمون

2. امضا صورت جلسه آزمون (در صورتی که دانشجو صورت جلسه آزمون درسی را امضا نکند (حتی اگر در آزمون آن شرکت داشته باشد) غایب آزمون محسوب شده و نمره صفر برای آن درس درج خواهد شد.)

3. دانشجو حق آوردن هیچ گونه وسیله ای را (مثل کوله، کیف، جزوه، کتاب، ماشین حساب، وسایل ارتباطی و …) سر جلسه آزمون ندارد (هیچ گونه وسیله ای غیر از کارت ورود به جلسه و خودکار)

 • دانشجو قبل از آزمون موظف است تمام وسایل اضافی را به انبار وسایل تحویل نماید. مسئولیت گم یا کم شدن وسایل با شخص دانشجو می باشد. (لطفا از آوردن وسایل گرانقیمت همانند طلاجات، موبایل، ساعت هوشمند و … موکدا خودداری نمایید)

4. همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون پرینت شده کاغذی در جلسه آزمون الزامی است. به هیچ عنوان اجازه آزمون به دانشجویی بدون کارت آزمون کاغذی داده نمی شود. مسئولیت جا ماندن از آزمون و … به علت های مشابه با شخص دانشجو می باشد.

 • مهم: حداقل 15 دقیقه قبل از شروع ساعت آزمون در مرکز حضور داشته باشید. فقط تا 15 دقیقه بعد از ساعت شروع آزمون امکان ورود به جلسه آزمون وجود دارد و دانشجویانی که بیش از 15 دقیقه برای شرکت در آزمون از ساعت شروع آزمون تاخیر داشته باشند در آزمون آن درس غایب محسوب می شوند و امکان آزمون مجدد نیز وجود ندارد. (به هیج وجه امکان اجازه آزمون به دانشجویانی که بیش از 15 دقیقه تاخیر دارند، داده نمی شود و مسئولیت با شخص دانشجو است.)
 • در هیچ آزمونی امکان آزمون مجدد وجود ندارد. یعنی در صورتی که از آزمون درسی، جا ماندید یا غایب بودید دیگر امکان آزمون در آن درس در ترم جاری را ندارید و در ترم های آتی آن درس باید دوباره اخذ شود.
 • تا سی دقیقه (00:30) بعد از شروع هر آزمون، هیج دانشجویی مجوز ترک جلسه آزمون را ندارد و در صورتی که بدون اجازه مراقب آزمون جلسه ترک شود، تقلب در آزمون دانشجو به کمیته شورای حل اختلاف مرکز گزارش داده می شود.

5. تمام امتحانات روز جمعه هشتم تیرماه مطابق دستور وزارت علوم به روز یکشنبه 10 تیرماه در همان ساعت موجود در کارت ورود به جلسه آزمون منتقل شده است. بنابراین تمامی امتحانات روز 8 تیرماه در 10 تیرماه در همان ساعت قبل برگزار می شود.


رعایت تمام نکات آزمون الزامی بوده و توجه نمایید در صورتی که دانشجویی شرایط آزمون ها در این اطلاعیه و اطلاعیه قبلی را رعایت نکند، بدون هیچ گونه مساعدتی به کمیته انضباطی و شورای حل اختلاف جهت اعمال قوانین انضباطی معرفی خواهد شد.


ضمن تشکر از تمام دانشجویان جهت در نظر گرفتن و رعایت شرایط امتحانات، امیدواریم در تمام آزمون های پیش رو موفق و موید باشید.


دسته ها: آموزشی

برچسب‌ها:, ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام