حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

پکیج دوره کوتاه مدت گارنیش با گواهینامه معتبراز دانشگاه جامع علمی کاربردی و با قابلیت ترجمه

پکیج آموزشی گارنیش

تزیین غذا و نوشیدنی
تومان4500000
تومان 600000 دوره 30 ساعته
  • مدرک قابل ترجمه و معتبر
  • بصورت حضوری (بیش از 30 نوع گارنیش)
  • استخدام، تکمیل رزومه، یادگیری بیشتر
  • بیش از75 درصد تخفیف دانشجویی
با قابلیت ترجمه
گارنیش تززین بشقاب غذا

قابل توجه دانشجویان و مدرسان محترم رشته های کاردانی و کارشناسی آشپزی (ایرانی و ملل)، گردشگری و مدیریت گردشگری، هتلداری و مدریت هتلداری، مدرسان و علاقه مندان به هنر گارنیش، فینگرفود و آشپزی تخصصی!

قابل توجه کارمندان و پرسنل محترم هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی، کترینگ ها، کافی شاپ ها و  علاقمندان به هنر زیبای آشپزی، فینگرفود، گارنیش  و تزیین بشقاب غذا که قصد ارتقا رزومه، سمت و شغل دارند!

قابل توجه سرآشپزهای با تجربه  و علاقمندانی که قصد تدریس در دانشگاه، موسسات، مدارس و آموزشگاه ها را دارند!

قابل توجه دانشجویان و مدرسان و همه علاقمندانی که قصد مهاجرت داشته و برای تکمیل رزومه نیاز به مدارک معتبر بین المللی دارند!

مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد در مردادماه 1402 دوره های کوتاه مدت گارنیش و فینگرفود با مدرک معتبر را برگزار نماید.

این پکیج یک دوره فشرده 3 روزه 30 ساعتی بوده که با تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

محل برگزاری دوره های فینگرفود و گارنیش با همکاری موسسه آموزشی آشپزشو ساختمان مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) در میدان فردوسی، خیابان ویلا (شهید نجات الهی) روبروی شیرینی دانمارکی، کوچه دوم، پلاک 6 می باشد.

دوره تک درس گارنیش

دانلود سرفصل و مجوز دوره

کلیک کنید

توجه نمایید هزینه شرکت در دوره گارنیش 600 هزار تومان و در دوره فینگرفود نیز 600 هزار تومان می باشد و در صورتی که تمایل دارید در هر دو دوره ثبت نام کنید باید دوبار فرم زیر تکمیل شود و مبلغ 1200000 تومان واریز شود.

یک شماره همراه دیگر، مثلا شماره دوست، برادر، خواهر، والدین و ... که در هنگام ضرور به شما اطلاع دهند.

سایر کارگاه های آموزشی

مشاهده دوره های تکدرس و آزاد

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام