حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی

معرفی رشته کاردانی و کارشناسی هتلداری و مدیریت هتل داری دانشگاه جامع علمی کاربردی

معرفی رشته کاردانی و کارشناسی هتلداری و مدیریت هتل داری دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۴۰۰-۱۲-۰۳

با تاسیس هتل های جدید و فراوان شدن هتل ها در شهرهای مقصد گردشگری نیاز به نیروی کار در هتل ها بصورت کاملا انفجاری زیاد شده است.
یکی از پیشرفت های مهم در زمینه صنعت و تکنولوژی که به دیگر مشاغل دنیا کمک بسیار زیادی کرده است و می تواند به عنوان مادر اشتغال در بسیاری از حوزه های شغلی محسوب شود، اینترنت، فناوری های مربوط به سیستم های هوشمند، گوشی های همراه و سیستم های کامپیوتری با قابلیت اتصال به اینترنت و جستجو می باشد. همه گیری این تکنولوژی و استفاده از اینترنت و سیستم های مربوطه جهت جستجو در اینترنت باعث ایجاد شغل های بسیار زیادی شده است که قبلا وجود نداشته اند و یا از رونق خاصی برخودار نبودند.

یکی از این شغل ها گردشگری بوده است که با پیشرفت علم، صنعت بازاریابی و پیشرفت ابزارهای تبلیغاتی، به صورت کامل دچار تغییر و تحول شده است. وجود سایت های گردشگری، سایت های تبلیغاتی و اپلیکیشن هایی که جهت توسعه صنعت گردشگری در مقاصد گردشگری فعالیت می کند، از یک سمت باعث ایجاد مشاغل بسیار زیادی برای اهالی بومی مناطق گردشگر پذیر شده است و از سویی باعث جذب سرمایه در مقاصد گردشگری و ایجاد ساخت و سازهای تجاری و سرمایه گذاری در زمینه های وابسته به صنعت گردشگری و پیشرفت آن نواحی شده است.

یکی از سرمایه گذاری های جذاب در صنعت گردشگری مقاصد توریست پذیر سرمایه گذاری در صنعت ساخت و ساز هتل بوده است بطوری که در بسیاری از اماکن مهم گردشگری شاهد پیشرفت های بسیاری چه در زمینه طراحی هتل و چه در توسعه کمی آن بوده ایم. اکنون تعداد هتل ها در کلانشهرها و در مقاصد گردشگری و بازار رقابت در زمینه جذب مشتری به حدی داغ است که اولا هتل ها همیشه به دنبال نیروی کارند و ثانیا هتل های چند ستاره جهت رسیدن به اهداف مشتری محور خود، دنبال جذب نیروهایی با حداکثر کارایی هستند.


دسته ها: آموزشی - مدیریت هتلداری

برچسب‌ها:, , ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام