حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

دوره حرفه ای و کاملا کاربردی ICDL مقدماتی و ICDL پیشرفته

دوره حرفه ای و کاملا کاربردی ICDL مقدماتی و ICDL پیشرفته

1 آبان 1402

داشتن دانش کامپیوتری و اینترنت و تسلط به مجموعه نرم افزار آفیس امروزه یکی از نیازهای ابتدایی تمام مشاغل می باشد.

به واسطه سیستمی شدن بسیاری از شغل ها و انفجار تکنولوژی های نوپا و معاصر، ظهور شرکت های استارت آپی و بروز شدن نیاز های مشتریان و جامعه، تمام کسب و کارها جهت بهینه کردن خدمات خود و کارا شدن فرآیندهای درون و بیرون سازمانی، نیازمند کارمندانی با دانش بروز و سطح سواد کامپیوتری بالا می باشند. دانش ICDL به عنوان پیش نیاز تمام مشاغل حوزه مدیریتی، خدماتی، فنی و مهندسی و تمام علوم آزمایشگاهی و … می تواند نیازهای اولیه هر سازمانی را به کارمند یا اپراتور سیستمی برطرف نماید.

در شرکت های استارت آپی، سازمان های نوپا و تکنولوژی محور و همچنین شرکت های دانش بنیان، مهارت icdl جزء اولین شرایط استخدامی و پذیرش همکار جدید بوده و مطابق تعریف جدید سواد در دنیا، افرادی که دارای مهارت مقدماتی و پیشرفته icdl نمی باشند بی سواد محسوب می شوند.

ICDL مهارت هفت گانه کامپیوتر یعنی ویندوز Windows اینترنت Internet کامپیوتر Computer ورد Word اکسل Excel اکسز Access پاورپوینت می باشد.

مهارت ICDL در دو بخش مقدماتی و پیشرفته ارائه می شود. بخش مقدماتی ICDL شامل مهارت های (کامپیوتر، اینترنت و ویندوز) می باشد و پیش نیاز دوره پیشرفته ICDL است. بخش پیشرفته ICDL شامل مهارت های (Word ورد، Excel اکسل، Access اکسز و پاورپوینت PowerPoint) می باشد.

دوره icdl مقدماتی و پیشرفته در خیلی از موسسات و شرکت های آموزشی با هزینه زیادی تدریس و ارائه می شود. ولی این دوره، یک دوره کاملا مهارتی بوده و فراگیری این دانش نیاز به تدریس اساتید خبره و آموزشی دارد که بر اساس سیستم های بروز و اصول یادگیری عمیق بتوانند این دانش را هنرجویان منتقل نمایند.

این دوره در این دانشگاه با شهریه کمتر، تعداد ساعت بیشتر و آموزش بهتر توسط اساتید دانشگاهی خبره و حرفه ای تدریس می شود.

جهت اطلاعات بیشتر و پیش ثبت نام رایگان در دوره مهارت های هفت گانه ICDL روی این لینک کلیک کنید.


همچنین می توانید در این دوره و سایر دوره های مرکز از لینک زیر بصورت رایگان پیش ثبت نام کرده و دوره های مورد نظر خود را رزرو نمایید.


یک شماره همراه دیگر، مثلا شماره دوست، برادر، خواهر، والدین و ... که در هنگام ضرور به شما اطلاع دهند.


دسته ها: آموزشی - پژوهشی

برچسب‌ها:,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام