حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

   

پکیج دوره کوتاه مدت کمک آشپز با گواهینامه معتبر و با قابلیت ترجمه و استخدام تضمینی

پکیج آموزش آشپزی مقدماتی

دوره کاملا حرفه ای کمک آشپزی
میلیون تومان10
میلیون تومان 2/2 دوره 100ساعته
  • مدرک قابل ترجمه و معتبر
  • آموزش آشپزی معادل دوره کاردانی آشپزی
  • استخدام، تکمیل رزومه، یادگیری بیشتر
  • پیش نیاز تمام دوره های آشپزی کوتاه مدت آشپزی
با قابلیت ترجمه
دوره حرفه ای کمک آشپزی اصول آشپزی آشپزی مقدماتی

در دنیای امروز، بهداشت و تغذیه به عنوان یکی از مهمترین عوامل حفظ سلامتی و بهبود کیفیت زندگی شناخته می‌شود. با توجه به اهمیت این موضوع، دوره‌های آموزشی در زمینه علم تغذیه و آشپزی سالم بسیار مورد توجه قرار گرفته‌ است.

آشپزی سالم نقش بسیار مهم و حائز اهمیت در حفظ سلامت و پیشگیری از بسیاری از بیماری‌ها دارد. چرا که نحوه آشپزی کردن و استفاده از مواد غذایی مناسب، تأثیر فراوان در سلامت جسم و روح دارد. همچنین، دانستن اصول پایه علم تغذیه و نحوۀ تاثیر مواد غذایی بر سلامت بسیار حائز اهمیت است.

در دوره آشپزی، علم و هنر تهیه غذا و نوشیدنی همراه با استفاده از تکنیک‌ها و مواد مختلف به کار می‌رود. این دوره شامل یادگیری روش‌های پخت و پز، ترکیبات مختلف غذاها، اصول بهداشت و سلامت در آشپزی و همچنین نحوه تزئین و ارائه صحبت‌پذیر بودن غذا می‌باشد. در دوره آشپزی، دانشجوان با مفاهیم پایه‌ای شامل نحوه استفاده از انواع مختلف مواد غذایی، تاثیر حرارت بر خواص غذا، رعایت نسبت‌های صحیح در ترکیبات غذایی و همچنین رعایت اصول بهداشت در فضای کارآشپزخانه آشنا می‌شوند. علاوه بر این، در دوره آشپزی به عنوان یک هنر خلاق، دانشجوان با تکنیک‌های جدید در تزئین و ارائه صحبت‌پذیر بودن غذا نیز آشنا می‌شوند.

قابل توجه دانشجویان و مدرسان محترم رشته های کاردانی و کارشناسی آشپزی (ایرانی و ملل)، گردشگری و مدیریت گردشگری، هتلداری و مدریت هتلداری، قنادی، مدرسان و علاقه مندان به هنر آشپزی

قابل توجه کارمندان و پرسنل محترم هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی، کترینگ ها، کافی شاپ ها و  علاقمندان به هنر زیبای آشپزی  ایرانی و بین المللی که قصد ارتقا رزومه، سمت و شغل دارند!

قابل توجه سرآشپزهای با تجربه  و علاقمندانی که قصد تدریس در دانشگاه، موسسات، مدارس و آموزشگاه ها را دارند!

قابل توجه دانشجویان و مدرسان و همه علاقمندانی که قصد مهاجرت داشته و برای تکمیل رزومه نیاز به مدارک معتبر بین المللی دارند!

این دوره معادل تمام دوره های آشپزی مقدماتی و دروس عملی دوره کاردانی آشپزی بوده و پیش نیاز تمام دوره های حرفه ای و تخصصی آشپزی این دانشگاه می باشد.

مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد در آبان و آذرماه 1402 دوره کوتاه مدت کمک آشپز ایرانی و ملل با مدرک معتبر را برگزار نماید.

این پکیج یک دوره 100 ساعتی کاملا حرفه ای و عملی بوده که با تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود. پس از پایان دوره هنرجو بصورت کامل اصول آشپزی و کمک آشپزی ایرانی و بین الملل تمام کشورهای خاص قاره های مختلف اعم از کشور های خاورمیانه، آسیای شرقی، آسیای جنوبی و کشور های اروپایی، استرالیایی، امریکایی و آفریقایی را یاد گرفته و می تواند بصورت کاملا کاربردی در این زمینه مشغول به فعالیت، اشتغال یا درآمدزایی شود.

محل برگزاری دوره بین المللی کمک آشپزی ساختمان مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) در میدان فردوسی، خیابان ویلا (شهید نجات الهی) روبروی شیرینی دانمارکی، کوچه دوم، پلاک 6 می باشد.

دوره تک درس کمک آشپز (آشپزی مقدماتی) بین المللی

دانلود سرفصل و مجوز دوره

کلیک کنید
مدرسان دوره کمک آشپز (آشپزی مقدماتی)
اساتید گروه آشپزی دانشگاه و سرآشپزان با تجربه استان تهران

توجه نمایید هزینه مواد اولیه شرکت در دوره کمک آشپز ایرانی و ملل برعهده هنرجوی شرکت کننده در دوره بوده و از طرف نماینده دوره، هزینه های مواد اولیه با هنرجویان هر گروه هماهنگ می شود.

تاریخ برگزاری دوره

یک شماره همراه دیگر، مثلا شماره دوست، برادر، خواهر، والدین و ... که در هنگام ضرور به شما اطلاع دهند.

سایر کارگاه های آموزشی

مشاهده دوره های تکدرس و آزاد

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام