حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

اطلاعیه مهم شروع کلاس های دانشجویان ورودی نیمسال بهمن ماه 1402 کاردانی و کارشناسی

اطلاعیه مهم شروع کلاس های دانشجویان ورودی نیمسال بهمن ماه 1402 کاردانی و کارشناسی

22 اسفند 1402

قابل توجه تمام پذیرفته شدگان ورودی بهمن ماه 1402 (دانشجویان ترم اولی) کاردانی و کارشناسی

با توجه به اعلام نتایج در سایت سنجش کشور وزارت علوم و ارسال لیست پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی ورودی بهمن ماه 1402، ضمن تبریک به مناسبت پذیرفته شدن شما در دانشگاه جامع علمی کاربردی به اطلاع می رساند:

فرایند تکمیل ثبت نام و انتخاب واحد و شروع کلاس های ورودی های بهمن ماه 1402 (ترم اولی های کاردانی و کارشناسی) بصورت زیر می باشد. طی کردن تمام مراحل ثبت نام به ترتیب زیر اجباری بوده و مسئولیت عدم توجه به هریک از بند های این فرآیند با شخص پذیرفته شده می باشد.


مرحله 1: نرم افزار ایتا را نصب کرده و در کانال ورودی های بهمن ماه 1402 عضو شوید. تمام اطلاع رسانی های مورد نیاز شما در این کانال درج می شود.

برای عضویت در کانال ورودی های جدید کلیک کنید

https://eitaa.com/s/newuast33/

راهنمای باز کردن کانال در گوشی های غیر اندرویدی (ios)


مرحله 2: بارگزاری مدارک در سایت هم آوا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 14و 15 فروردین 1403

پذیرفته شدگان حتما قبل از مراجعه به دانشگاه، نسبت به بارگزاری مدارک در سامانه هم آوا اقدام نموده و یا اسکن (عکس) مدارک مورد نیاز برای ثبت نام (مدارک فوق) را روی CD رایت کرده و تحویل مسئول ثبت نام نمایند.

راهنمای نحوه آپلود مدارک در کانال ایتای ورودی های جدید (کانال فوق) اطلاع رسانی شده است.

آدرس سامانه هم آوا برای بارگزاری مدارک (روی لینک زیر کلیک کنید):

کاردانی

https://edu.uast.ac.ir/

کارشناسی

https://edu.uast.ac.ir

نام کاربری: کد ملی 10 رقمی

رمز عبور: شماره شناسنامه (در صورتی که شماره شناسنامه ندارید برای رمز عبور هم کد ملی 10 رقمی وارد نمایید)


مرحله 3: تحویل مدارک، تشکیل پرونده دانشجویی و واریز شهریه و دریافت برنامه کلاسی نیمسال اول (بهمن ماه 1402)

تمام پذیرفته شده های کاردانی و کارشناسی همه رشته ها که تا قبل از تعطیلات نوروز موفق به تحویل مدارک و تکمیل ثبت نام خود و واریز شهریه نشده اند: موظف هستند بعد از طی مراحل اول و دوم فرآیند ثبت نام، با همراه داشتن مدارک زیر، در یکی از روزهای سه شنبه و چهاشنبه مورخ 14 و 15 فروردین 1403 از ساعت 08:30 الی 17:00 جهت تحویل مدارک، تشکیل پرونده دانشجویی و واریز شهریه و دریافت برنامه کلاسی نیمسال اول خود، بصورت حضوری حضوری به دانشگاه (آدرس زیر) مراجعه نمایند.

آدرس دانشگاه و تشکیل کلاس ها: تمام دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی جدید حتما با همراه داشتن مدارک زیر به آدرس دانشگاه (برای مشاهده لوکیشن کلیک کنید) مراجعه نمایند. (تهران – میدان فردوسی – خیابان شهید نجات الهی (ویلا) – بعد از چهار راه طالقانی – روبروی شیرینی دانمارکی – بن بست دوم – پلاک ۶)


مرحله 4: مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده کاردانی

 1. کپی تمام صفحات شناسنامه در برگه A4
 2. کپی کارت ملی در برگه A4
 3. 6 قطعه عکس 4×3 پرسنلی
 4. اصل مدرک تحصیلی دیپلم یا گواهی موقت دیپلم یا تاییدیه معدل و یا تعهد کتبی (همراه با کپی یکی از مدارک این بند) جهت تحویل اصل مدرک تا مورخ 1403/01/30
 5. شهریه ترم اول
 6. (آقایان) کپی کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم یا پزشکی یا رسید نامه معافیت سربازی از نظام وظیفه (ثبت نام در سامانه سخا)

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده کارشناسی

 1. کپی تمام صفحات شناسنامه در برگه A4
 2. کپی کارت ملی در برگه A4
 3. 6 قطعه عکس4×3 پرسنلی
 4. اصل مدرک تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی قبلی یا گواهی موقت کاردانی و یا کارشناسی قبلی یا تاییدیه معدل کاردانی و یا کارشناسی قبلی و ریز نمرات و یا تعهد کتبی (همراه با کپی یکی از مدارک این بند) جهت تحویل اصل مدرک تا مورخ 1403/01/30
 5. شهریه ترم اول
 6. (آقایان) کپی کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم یا پزشکی یا رسید نامه معافیت سربازی از نظام وظیفه (ثبت نام در سامانه سخا)

مرحله 5: نکات خیلی مهم

نکته اول: شهریه ترم اول: تقریبا 3.5 میلیون تومان می باشد و برای تمام مراکز دانشگاهی علمی کاربردی از طرف ستاد مرکزی و بر اساس تعداد واحد و نوع رشته مشخص شده است. 300 هزارتومان جهت خدمات دانشجویی (تاییدیه تحصیلی، پیامک، پرونده، کارت دانشجویی، کپی های دانشجویی و … کسر می شود)

نکته دوم: انتخاب واحد نیمسال اول توسط خود دانشگاه انجام می شود.

نکته سوم: شروع کلاس های ترم اول ورودی های جدید تمام رشته ها از روز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403و مطابق برنامه های کلاسی می باشد. (برنامه هفتگی هنگام تشکیل پرونده دانشجویی تحویل دانشجو خواهد شد و در کانال ایتای ورودی های بهمن ماه (لینک زیر) نیز اطلاع رسانی خواهد شد.).

بنابراین تمام پذیرفته شده های کاردانی و کارشناسی همه رشته ها که تا قبل از تعطیلات نوروز موفق به تحویل مدارک و تکمیل ثبت نام خود و واریز شهریه نشده اند: لازم است حتما در یکی از روزهای سه شنبه و چهاشنبه مورخ 14 و 15 فروردین 1403 از ساعت 08:30 الی 17:00 نسبت به تکمیل پرونده دانشجویی خود، برای حضور در کلاس های درسی نیمسال بهمن ماه، اقدام نمایند. یعنی ابتدا مدارک لازم را تکمیل و سپس مطابق فرایند فوق، جهت تشکیل پرونده دانشجویی به دانشگاه مراجعه نمایید. در صورت عدم حضور در دانشگاه برای تکمیل پرونده دانشجویی و واریز شهریه تا روز چهارشنبه 15 فروردین 1403، ثبت نام دانشجویی شما لغو خواهد شد و مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به این نکته بر عهده شخص متقاضی می باشد.


دسته ها: آموزشی

برچسب‌ها:

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام