حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

پکیج آموزشی مهارت باریستا، دم اوری قهوه و لاته آرت

پکیج آموزشی مهارت باریستا، دم اوری قهوه و لاته آرت

26 اردیبهشت 1402

قابل توجه دانشجویان و مدرسان محترم رشته های کاردانی و کارشناسی آشپزی (ایرانی و ملل)، گردشگری و مدیریت گردشگری، هتلداری و مدریت هتلداری، مدرسان و هنرجویان باریستا، لاته آرت و دوم آوری قهوه! قابل توجه کارمندان و پرسنل محترم هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی، کترینگ ها، کافی شاپ ها و  علاقمندان به باریستا، قهوه و لاته آرت و کار در هتل و رستوران که قصد ارتقا سمت دارند!  قابل توجه سرآشپزهای با تجربه  و علاقمندانی که قصد تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی را دارند! قابل توجه دانشجویان و مدرسان و همه علاقمندانی که قصد مهاجرت داشته و برای تکمیل رزومه نیاز به مدارک معتبر بین المللی دارند!

مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد ۳۳) زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد در مهر ماه ۱۴۰۱ دوره های کوتاه مدت باریستا، لاته آرت و دم آوری قهره با سه مدرک معتبر را برگزار نماید.

این پکیج یک دوره فشرده ۵ روزه بوده که با تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود. مدارک دوره های بین المللی باریستا، لاته آرت و دم آوری قهوه توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر می شود و قابلیت ترجمه دارد و در تمام کشورهای دنیا معتبر است. این مدارک دوره های مهارتی باریستا (باریستا، دم آوری قهوه و لاته آرت) همچنین برای تکمیل رزومه جهت تدریس و یا تکمیل رزومه جهت اشتغال به کار در هتل ها و رستوران ها و کافی شاپ ها و راه اندازی کافی شاپ و باریستا فوق العاده پر کاربرد است.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام روی این لینک کلیک کنید


دسته ها: آموزشی - پژوهشی - فرهنگی

برچسب‌ها:, , , ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام