حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی

دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان هرسال با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری و از طریق سازمان سنجش کشور (sanjesh.org) در مهرماه و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور و بدون نیاز به پیش دانشگاهی می نماید.

این دانشگاه در حوزه گردشگری و جهانگردی در مقاطع کاردانی (فوق دیپلم) و کارشناسی (لیسانس) دانشجو می پذیرد.

رشته گردشگری یکی از رشته های جذاب این مرکز بوده که متقاضیان بسیاری دارد و از بازار کار بسیار وسیع و پویایی برخوردار می باشد. میزان درآمد این رشته در حوزه های مختلف در سال ۱۴۰۰ از ماهی پنج میلیون تومان تا ماهی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان بوده بطوریکه در صورتی: مدارک، توانایی و تجربه کافی در این رشته داشته باشید براحتی می توانید جذب بازار کار شده و یا خود اقدام به راه اندازی کسب و کار در زمینه گردشگری و جهانگردی و برگزاری تور نمایید.
بازار کار رشته گردشگری و جهانگردی یکی از بازارهایی است که محدود به جغرافیا و سرزمین و مکان خاصی نیست و با توجه به طبیعت سرزمینی ایران، آداب فرهنگی، جاذبه های قومی قبیله ای، و جاذبه های توریستی تمام شهر ها و روستاهای ایران، فارغ التحصیلان این رشته می توانند به راحتی صاحب شغل شده و به درآمد عالی برسند. کمی خلاقیت در رشته گردشگری و جهانگردی شما را از هر شغل و کار دومی بی نیاز می کند و می تواند اصلی ترین منبع درآمد شما باشد.
مدارک رشته گردشگری و رشته جهانگردی مورد تایید وزارت علوم و دانشگاه جامع علمی کاربردی و سازمان سنجش بوده و قابلیت ترجمه دارد. این مدارک همچنین برای مهاجرت و اخذ اپلای کشورهای مقصد گردشگری و توریست پذیر، پرکاربرد بوده و فارغ التحصیلان این رشته به راحتی می توانند در کشورهای مقصدِ مهاجرت، صاحب کار و شغل شوند.

توجه نمایید که ثبت نام و مشاوره رایگان بوده و صرفا جهت تایید اولیه و رزرو ثبت نام شما در رشته می باشد.

مشخصات متقاضی

انتخاب رشته موردنظر

uast
مشاوره و ثبت نام