حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

سمینار آموزشی ریمپ - نقشه مالی، روحی و فکری برای ۱۴۰۲

سمینار آموزشی ریمپ نقشه روحی فکری برای سال 1402

سمینار آموزشی ریمپ - نقشه مالی، روحی و فکری برای ۱۴۰۲

چگونه برای کسب و کار خود یک تغییر بزرگ مثبت و یک نقشه راه ایجاد کنیم؟ با توجه به تورم موجود نقشه راه جدید برای مقابله با مشکلات و موانع موجود چگونه است؟ چگونه پا در مسیری بگزاریم که در آن هدف قابل دسترس تر باشد؟ چگونه از لحاظ فکری و روحی برای تحول مثبت در سازمان یا شرکت خود اماده شویم؟

آیا با استفاده از ابزارهای مالی، روحی و فکری کنونی، می توان به اهداف از پیش تعیین شده رسید؟ …

سمینار تخصصی ریمپ (برنامه ریزی دوباره) نقشه راه روحی، فکری و مالی برای سال 1402 یک سمینار ویژه برای برنامه ریزی دوباره تمام اهداف و کسب و کارها می باشد که با استفاده از آن می توانید یک تغییر عظیم و مثبت را در راه رسیدن به آرزوهای بزرگ و کوچک سازمانی، فردی، اجتماعی، شرکتی و … در مواجه با چالش های موجود و چالش های پیش رو داشته باشید. فرآیند برنامه ریزی برای هر هدفی، نیازمند توسعه قابلیت های فردی، سازمانی در تمام ابعاد فکری، روحی، مالی و … می باشد.

کسب آمادگی مورد نیاز و مهارت مواجه مثبت با انواع چالش ها، در برنامه ریزی دوباره، برای رسیدن به اهداف، لازمه شروع هر فرآیندی است. چقدر در این زمینه آگاهی دارید؟ چقدر مهارت های برنامه ریزی خود و مهارت فردی و سازمانی خود را توسعه داده اید؟ چقدر آمادگی ذهنی و روحی مقابله و پیروزی بر مشکلات و چالش ها را دارید؟

استاد دکتر امیر محبوب لطفکار یکی از اساتید برجسته کشور در زمینه راه اندازی کسب و کار و توسعه مهارت های فردی و سازمانی می باشد که در این راه، به عنوان یک راهنما، چراغ به دست، مسیر درست را آموزش می دهد.

دانشگاه علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشروپژوهان در نظر دارد با همکاری استاد محبوب لطفکار به عنوان مربی کوچینگ و مشاور کسب و کارهای متوسط و بزرگ، مدرس سازمانی دوره های عمومی و تخصصی مدیریت سازمانی و خبره مهارت فردی و سازمانی، برگزار کننده سمینارهای انگیزشی، کارگاه های مشاوره بازاریابی و راه اندازی کسب و کار، توسعه دهنده مارکت ها و بیزینس ها؛ یک سمینار دو روزه 7 ساعتی، با عنوان ریمپ نقشه روحی، فکری، ذهنی و مالی در سال 1402برگزار کند.

ارائه گواهینامه معتبر شرکت در سمینار با کد رهگیری و قابل ترجمه

نام و نام خانوادگی کامل مطابق شناسنامه
کد ملی 10 رقمی بدون خط تیره
فقط سال تولد مثلا 1360
یک شماره همراه دیگر، مثلا شماره دوست، برادر، خواهر، والدین و ... که در هنگام ضرور به شما اطلاع دهند.
Click or drag a file to this area to upload.
برای بارگزاری و ارسال رسید واریزی، روی کادر بالا کلیک کنید و سپس عکس رسید واریز را انتخاب کنید.
uast
مشاوره و ثبت نام