حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

اطلاعیه مهم ویرایش انتخاب واحد و نهایی کردن دروس ویژه دانشجویان انتقالی

اطلاعیه مهم ویرایش انتخاب واحد و نهایی کردن دروس ویژه دانشجویان انتقالی

15 فروردین 1402

  • با توجه به باز شدن سامانه مالی در سایت هم آوا جهت واریز شهریه و ثبت نهایی دروس و بازگرداندن درس هایی که در تاریخ 03 فروردین 1402 (به علت عدم پرداخت) از انتخاب واحد دانشجویان حذف شده بودند، همه دانشجویان موظف هستند تا مورخ پنجشنبه 17 فروردین ماه، با مراجعه به سامانه هم آوا –> بخش انتخاب واحد، نسبت به نهایی کردن و واریز آنلاین شهریه دروسی که ثبت موقت هستند، اقدام نمایند. با توجه به اطلاع رسانی های مکرر، در خصوص نهایی کردن انتخاب واحد و بررسی واحد های اخذ شده: مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به این اطلاعیه بر عهده شخص دانشجو می باشد.
  • قابل توجه دانشجویان انتقالی مرکز سیاحان و دانشجویان مرکز پیشرو پژوهان که در نیمسال جاری مشکل انتخاب واحد دارند تا روز پنج شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ فرصت دارند جهت اصلاح و ویرایش انتخاب واحد خود، به آموزش مراجعه نمایند.
  • درخواست مهمانی و انتخاب واحد مهمان برای دانشجویان این مرکز بخصوص دانشجویان انتقالی تا روز شنبه مورخ 19 فروردین امکان پذیر می باشد.
  • دانشجویان مشکل دار (سنواتی، ثبت نام مشروط، عدم مراجعه و …) تا روز شنبه مورخ 19 فروردین فرصت دارند با مراجعه حضوری به مرکز، نسبت به تعیین وضعیت تحصیلی ترم جاری خود اقدام نمایند.
  • مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به این اطلاعیه بر عهده شخص دانشجو می باشد.


دسته ها: آموزشی

برچسب‌ها:, ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام