حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

پکیج دوره کوتاه مدت علم تغذیه در آشپزی سالم با گواهینامه معتبر و با قابلیت ترجمه

اصول تغذیه در آشپزی سالم

دوره کاملا حرفه ای پیشنیاز تمام صنایع غذایی
هزار تومان 600 دوره 30 ساعته
  • مدرک قابل ترجمه و معتبر
  • آموزش آشپزی و تغذیه سالم
  • استخدام، تکمیل رزومه، یادگیری بیشتر
  • پیش نیاز دوره کوتاه مدت کمک آشپزی و آشپزی مقدماتی
با قابلیت ترجمه

در دنیای امروز، بهداشت و تغذیه به عنوان یکی از مهمترین عوامل حفظ سلامتی و بهبود کیفیت زندگی شناخته می‌شود. با توجه به اهمیت این موضوع، دوره‌های آموزشی در زمینه علم تغذیه و آشپزی سالم بسیار مورد توجه قرار گرفته‌ است.

آشپزی سالم نقش بسیار مهم و حائز اهمیت در حفظ سلامت و پیشگیری از بسیاری از بیماری‌ها دارد. چرا که نحوه آشپزی کردن و استفاده از مواد غذایی مناسب، تأثیر فراوان در سلامت جسم و روح دارد. همچنین، دانستن اصول پایه علم تغذیه و نحوۀ تاثیر مواد غذایی بر سلامت بسیار حائز اهمیت است.

بنابراین، به‌عنوان یک اندیشه اجتماعی و فرهنگی، آشپزی سالم نه تنها به ارتقای سلامت انسان‌ها کمک می‌کند بلکه به شکل گسترده‌ای به بالابردن کیفیت زندگی و خوشبختی آنان نیز می‌پردازد.

بی شک، آشپزی سالم یکی از اصول بنیادی و مهم در زندگی امروزی است. هنر و علم پخت و پز به شکل سالم و هوشمندانه، علاوه بر تأمین نیازهای غذایی، به عنوان ستون اصلی سلامتی و رفاه جسمی و روحی افراد تلقی می‌شود. هر آنچه که در آشپزخانه آغاز می‌شود، نه تنها نقش مهمی در ارتقای سلامت فیزیکی افراد دارد بلکه بر روی سلامت روانی آنان نیز تأثیرگذار است. انتخاب مواد خام باکیفیت، متناسب و سالم، تهیه و پخت غذاهایی با رعایت اصول بهداشتی و مواد غذایی متنوع و تغذیه‌ای، از جمله عواملی هستند که در بهبود کیفیت زندگی و افزایش طول عمر تأثیرگذار می‌باشند. در این مسیر، آشپزی سالم نه تنها به تنوع و کیفیت غذاها توجه دارد بلکه نقش آموزشی و ارتقای سطح دانش افراد را نیز بر عهده دارد. با اصطلاحات علم تغذیه، تأثیرات مواد غذایی بر سلامت، و انتخاب روش‌های پخت مناسب، آشپزی سالم به عنوان یک فرآیند آموزشی و آگاهی‌بخش برای افراد تلقی می‌شود.

قابل توجه دانشجویان و مدرسان محترم رشته های کاردانی و کارشناسی آشپزی (ایرانی و ملل)، گردشگری و مدیریت گردشگری، هتلداری و مدریت هتلداری، قنادی، مدرسان و علاقه مندان به هنر آشپزی

قابل توجه کارمندان و پرسنل محترم هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی، کترینگ ها، کافی شاپ ها و  علاقمندان به هنر زیبای آشپزی  ایرانی و بین المللی که قصد ارتقا رزومه، سمت و شغل دارند!

قابل توجه سرآشپزهای با تجربه  و علاقمندانی که قصد تدریس در دانشگاه، موسسات، مدارس و آموزشگاه ها را دارند!

قابل توجه دانشجویان و مدرسان و همه علاقمندانی که قصد مهاجرت داشته و برای تکمیل رزومه نیاز به مدارک معتبر بین المللی دارند!

دوره اصول تغذیه در آشپزی سالم پیش نیاز دوره کمک آشپز (آشپزی مقدماتی) و تمام دوره های آشپزی این دانشگاه می باشد.

مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد در آبان و آذرماه 1402 دوره کوتاه مدت اصول تغذیه در آشپزی سالم با مدرک معتبر را برگزار نماید.

این پکیج یک دوره 30 ساعتی کاملا حرفه ای و عملی بوده که با تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود. پس از پایان دوره هنرجو بصورت کامل اصول تغذیه در آشپزی سالم را یاد گرفته و می تواند بصورت کاملا کاربردی در این زمینه مشغول به فعالیت، اشتغال یا درآمدزایی شود.

محل برگزاری دوره اصول تغذیه در آشپزی سالم ساختمان مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) در میدان فردوسی، خیابان ویلا (شهید نجات الهی) روبروی شیرینی دانمارکی، کوچه دوم، پلاک 6 می باشد.

دوره تک درس اصول تغذیه در آشپزی سالم

دانلود سرفصل و مجوز دوره

کلیک کنید
مدرسان دوره اصول تغذیه در آشپزی سالم
اساتید گروه آشپزی دانشگاه و مدرسان علم تغذیه

توجه نمایید هزینه مواد اولیه شرکت در دوره اصول تغذیه در آشپزی سالم برعهده هنرجوی شرکت کننده در دوره بوده و از طرف نماینده دوره، هزینه های مواد اولیه با هنرجویان هر گروه هماهنگ می شود.

تاریخ برگزاری دوره

یک شماره همراه دیگر، مثلا شماره دوست، برادر، خواهر، والدین و ... که در هنگام ضرور به شما اطلاع دهند.

سایر کارگاه های آموزشی

مشاهده دوره های تکدرس و آزاد

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام