حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

دوره کوتاه مدت کانتر فروش تور و کارمندی آژانس های مسافرتی

کارمند دفاتر خدمات مسافرتی

و کانتر فروش تور
تومان600000
تومان 490000 دوره 30 ساعته
  • مدرک قابل ترجمه و معتبر
  • بصورت حضوری و آنلاین
  • استخدام، تکمیل رزومه، یادگیری بیشتر
  • 5 درصد تخفیف به ازای معرفی هر هنرجو
با قابلیت ترجمه
کارمند آژانس و کانتر فروش تور دفاتر خدمات مسافرتی و هواپیمایی

دوره کوتاه مدت کانتر فروش تور و کارمندی آژانس های مسافرتی

قابل توجه دانشجویان و مدرسان محترم رشته های کاردانی و کارشناسی گردشگری و مدیریت گردشگری، هتلداری و مدریت هتلداری! رشته های مدیریت کسب و کار و روابط عمومی، رشته های مترجمی همزمان و مترجمی زبان انگلیسی و …

قابل توجه کارمندان و پرسنل محترم دفاتر خدمات مسافرتی زمینی و هواپیمایی، داخلی و خارجی، علاقمندان به کار در حوزه های جهانگردی و گردشگری، افرادی که به دنبال کار و تکمیل رزومه و مهارت هستند و یا افرادی که به دنبال تغییر شغل به یه شغل راحت و جذاب می باشند،  افرادی که به امور مسافرتی علاقمند هستند، افرادی که به دنبال یادگیری بیشتر هستند، افرادی که رشته هایی غیر مرتبط دارند و به جهانگردی و امور مربوطه علاقه دارند و همچنین همه افرادی که به ارتباط با مشتری و فروش و بازاریابی علاقه دارند: این دوره مخصوص شما می باشد.

قابل توجه تور لیدرها و گردشگران و علاقمندانی که قصد تدریس در دانشگاه را دارند! اگر شما قرار است یک موسسه آموزشی راه اندازی کنید، اگر شما می خواهید رزومه قوی داشته باشید، اگر دنبال  گواهینامه با اعتبار بین الملل هستید که قابلیت ترجمه داشته باشد: این دوره مخصوص شما می باشد.

قابل توجه دانشجویان و مدرسان و همه علاقمندانی که قصد مهاجرت داشته و برای تکمیل رزومه نیاز به مدارک معتبر بین المللی دارند! : این دوره مخصوص شما می باشد.

مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد در از 15 آبان ماه 1401 کانتر دفاتر خدمات مسافرتی و فروش تور را برگزار نماید.

این دوره یک دوره 30 ساعته بوده که با تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

مدرک دوره کانتر فروش تور و کارمندی دفاتر خدمات مسافرتی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر می شود و قابلیت ترجمه دارد و در تمام کشورهای دنیا معتبر است. مدرک کانتر دفاتر خدمات مسافرتی و فروش تور همچنین برای تکمیل رزومه جهت تدریس و یا تکمیل رزومه جهت اشتغال به کار در هتل ها، آژانسس های مسافرتی بند الف و بند ب (داخلی و خارجی) فوق العاده پر کاربرد است.

محل برگزاری دوره کانتر دفاتر خدمات مسافرتی و فروش تور ساختمان مرکز آموزش علمی کاربردی موسسه فرهنگی هنری پیشرو پژوهان (واحد 33) در میدان فردوسی، خیابان ویلا (شهید نجات الهی) روبروی شیرینی دانمارکی، کوچه دوم، پلاک 6 می باشد.

مدرسان دوره استاد استاد آتنا شفیع زاده و استاد زهرا لطفی از مدرسان برتر رشته های گردشگری و هتلداری مرکز می باشند که سابقه بسیار ارزشمند و طولانی در تدریس دوره های گردشگری و جهانگردی و فروش تور دارند. همچنین این اساتید خود راه انداز آژانس های مسافرتی بوده و سابقه طولانی در فعالیت در ایرلاین ها را دارند.


دوره تک درس کانتر دفاتر خدمات مسافرتی و فروش تور

دانلود سرفصل و مجوز دوره

کلیک کنید


دوره کوتاه مدت کانتر فروش تور و کارمندی آژانس های مسافرتی
دوره کوتاه مدت کانتر فروش تور و کارمندی آژانس های مسافرتی
یک شماره همراه دیگر، مثلا شماره دوست، برادر، خواهر، والدین و ... که در هنگام ضرور به شما اطلاع دهند.

سایر کارگاه های آموزشی

مشاهده دوره های تکدرس و آزاد

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام