حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

اعلام حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی از خروش دانشگاهیان جهان علیه جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی

اعلام حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی از خروش دانشگاهیان جهان علیه جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی

9 اردیبهشت 1403

امضای بیانیه

دانشگاه جامع علمی کاربردی در حمایت از خروش دانشگاهیان جهان علیه جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دست تقدیر الهی حوادث را در منطقه و جهان به گونه ای رقم زد که پرده از تزویر کشورهای مدعی دموکراسی، آزادی و حقوق بشر کنار رود تا چهره کریه آنها از پشت این شعارها نمایان شود. به راستی چه زشت است به کارگیری استانداردهای دوگانه حقوق بشری و آزادی. دهه ها گوش جهانیان از طنین آزادیخواهی دروغین آمریکا و دنباله هایش کر شد و اکنون، پس از طوفان الاقصی و جنایات جنگی و نسل کشی رژیم نامشروع صهیونیستی، همان ها که این شعارهای رنگارنگ را برای کنترل جهانیان ساخته اند، به ناگاه گوش هایشان، کر و چشمانشان از دیدن این همه جنایت کور و زبانشان لال شده است. مگر جان انسان ها با یکدیگر تفاوت دارد؟ مگر ارزش انسانیت به جغرافیا و تابعیت است؟ اگر نیست، چرا با کشته شدن دهها هزار نفر انسان بی پناه و زن وکودک در غزه، صدایی از مجامع عریض و طویل بین المللی در نمی آید و در عوض وقتی جوانان دانشجو و اساتید دانشگاه های آمریکا بر حسب ندای وجدان انسانی خویش و بی هیچ بازی سیاسی و حزبی، صدای اعتراض پاک انسانی خود را که از دیدن وسعت سبعیت و ددمنشی به درد آمده است، سرمی دهند، مدعیان دروغین به اصطلاح رویای آمریکای بزرگ، شدیدترین سرکوب را نسبت به آنان روا می دارند؟ آیا این بود رؤیای شان؟ آیا پاسخ تظاهرات اعتراضی آرام و غیرمسلحانه، خشونت و تهدیدو بازداشت است؟ چگونه است که کمترین میزان از همین رفتار را از کشورهایی که آمریکا را مسلط بر مقدرات خویش نمی خواهند، برنمی تابند؟ آیا از نگاه ایشان ظلم و ستم هم به خوب و بد تقسیم می شود و قائل به ظالم خوب و بد هستند؟ حقیقتاً واقعه طوفان الاقصی علیرغم همه دردها و سختی هایی که برای مردم مظلوم غزه داشته است، نقاب از چهره منافقان جهانی یعنی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی برداشت و حجت را بر همگان تمام کرد به طوری که با دهها سال تلاش روشنگرانه امکان به دست آمدن چنین دستاوردی وجود نداشت. باتوجه به همین دستاوردهاست که امید به پایان اشغالگری و بیداد و ستم در دل انسانهای آزاده شعله ور می شود.
در همین راستا، ما دانشجویان ، مدرسان ، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی -که مولود انقلاب کبیر اسلامی ایران است- ضمن اعلام انزجار خود از آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، همدردی خود را با مردم مظلوم غزه فریاد می زنیم و از اقدام شجاعانه همکاران دانشگاهی خود در آمریکا حمایت می کنیم و از دولت آمریکا می خواهیم هر چه زودتر اعمال فشار غیرانسانی بر روی دانشگاهیان را پایان دهد. از خداوند بزرگ توفیق و پیروزی نهایی حق بر باطل و سربلندی آزادی خواهان جهان را آرزو داریم.

و سیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون

امضای بیانیه


دسته ها: فرهنگی

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام