راهنمای آزمون های کتبی پایان ترم و مانور آزمایشی

راهنمای آزمون های کتبی پایان ترم و مانور آزمایشی

۱۴۰۰-۱۰-۱۵

قابل توجه دانشجویان گرامی

با توجه به برگزاری آزمون های کتبی پایان ترم نیمسال مهرماه ۱۴۰۰ در سامانه مودل (http://ujaame.ir/) برای شرکت در آزمون ها،حتما راهنمای تصویری زیر را دانلود و مشاهده نمایید.

دانشجویان گرامی توجه کنند که ابتدا از سامانه هم آوا (https://edu.uast.ac.ir/) کارت ورود به جلسه آزمون خود را دانلود کرده و تاریخ و ساعت های آزمون خود را چک کنند.

نکات مهم:

۱. برای بالا بردن توانایی شرکت در آزمون های پایان ترم کتبی مهرماه ۱۴۰۰ در سامانه مودل، روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه در سه نوبت آزمون آزمایشی برگزار می شود.

  • روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰ مانور آزمایشی اول
  • روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۴:۰۰ مانور آزمایشی دوم
  • روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰ مانور آزمایشی سوم

۲. شرکت در تمام آزمون های آزمایشی برای همه دانشجویان الزامی می باشد و در صورت عدم شرکت، مسئولیت مشکلات ناشی بر عهده خود دانشجو می باشد.

۳. دانشجو موظف به رفع مشکلات سیستمی، اینترنتی، برقی، شارژ تلفن همراه، تبلت و …  و همچنین تمام مشکلات از این دست تا قبل از شروع آزمون ها می باشد و مسئولیت مشکلات ناشی از بروز موارد مشابه در زمان آزمون ها بر عهده شخص دانشجو می باشد.

۴. دانشجو موظف به بررسی درس های ترم جاری خود، هم در سامانه هم آوا و هم در سامانه مودل می باشد و در صورت بروز مشکل یا مغایرت، تا قبل شروع آزمون، مشکلات مربوطه را حتما به آموزش مرکز جهت رفع آنها گزارش دهد.

۵. دانشجو موظف به بررسی دسترسی ورود (نام کاربری و رمز عبور) خود به سامانه آزمون ها و سامانه های آموزشی تا قبل شروع آزمون ها بوده و در صورت وجود اشکال در ورود، حتما موضوع را به آموزش مرکز جهت رفع آنها گزارش نماید.

۶. در صورت وجود سایر شرایطی که جهت شرکت در آزمون های کتبی آنلاین امکان دارد آزمون دانشجو را تحت تاثیر قرار دهد، دانشجو موظف است حتما قبل از شروع آزمون ها جهت ارائه راهکار با آموزش مرکز موضوع را گزارش نماید.

۷. مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به موارد فوق و عدم توجه به موارد بررسی شده در فیلم آموزشی زیر بر عهده شخص دانشجو می باشد.

فیلم آموزشی

مانور آزمایشی

دانلود کنید


دسته ها: آموزشی

برچسب‌ها:, , , , , ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast