حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

دوره کوتاه مدت زبان انگلیسی مکالمه محور – 60 ساعتی

دوره کوتاه مدت زبان انگلیسی مکالمه محور – 60 ساعتی

30 اردیبهشت 1402

پکیج آموزشی مهارت زبان انگلیسی مکالمه محور

با گسترش فناوری های ارتباطی و گسترش ارتباط بین کشورهای مختلف و لزوم برقراری ارتباطات سیاسی، ارتباطات اجتماعی، ارتباطات تجاری، ارتباطات فرهنگی، ارتباطات هنری، ارتباطات انسانی، ارتباطات دیپلماتیک، ارتباطات علمی، ارتباطات اقتصادی و ارتباطات بین تمدن ها و کشورها و ملت ها، لزوم داشتن زبان کلامی مشترک و گسترش دانش زبانی بین المللی، بیش از پیش احساس می شود.

کشورهای مختلف برای توسعه و پیشرفت خود در تمام زمینه ها به دنبال ارتباطات سیاسی، ارتباطات اجتماعی، ارتباطات تجاری، ارتباطات فرهنگی، ارتباطات هنری، ارتباطات انسانی، ارتباطات دیپلماتیک، ارتباطات علمی و ارتباطات اقتصادی با دیگر کشور ها و کشورهای توسعه یافته و قوی هستند.

امروزه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان معیار بین المللی در تمام کشور ها شناخته می شود. کمتر کشوری را می توان یافت که در مقابل لزوم آموزش زبان انگلیسی در آن کشور توانایی مقاومت داشته باشد. زبان انگلیسی زبان رایج مکالمه و ارتباطی بیشتر کشورها در مواجه با اتباع کشورهای دیگر می باشد. زبان انگلیسی به عنوان زبان اول بیش از ۳۶۰ میلیون نفر و زبان دوم یا میانجی بیش از ۶۵۰ میلیون نفر در جهان می باشد. بیش از ۵۰ کشور دنیا زبان رسمی و اول آنها زبان انگلیسی می باشد و بیش از ۱۰۰ کشور نیز زبان دوم آنها زبان انگلیسی می باشد. زبان انگلیسی زبان رسمی دانشگاه های بین المللی برای تدریس و آموزش علمی می باشد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان روی این لینک کلیک کنید.

 


دسته ها: آموزشی - پژوهشی - فرهنگی

برچسب‌ها:, , ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام