حقوق مدیریت بازاریابی گردشگری هتلداری طراحی لباس آشپزی مترجمی تشریفات روابط عمومی معماری کامپیوتر و برنامه نویسی قنادی امور بانکی

سمینار آموزشی ریمپ – برنامه ریزی دوباره فکری مالی و روحی برای سال 1402

سمینار آموزشی ریمپ – برنامه ریزی دوباره فکری مالی و روحی برای سال 1402

25 اردیبهشت 1402

قابل توجه دانشجویانی که قصد راه اندازی کسب و کار جدید دارند، دانشجویانی که قصد ارتقا شغلی و کاری دارند، دانشجویانی که قصد دارند برای رسید به اهداف آتی خود برنامه ریزی درستی انجام دهند و …

دوره آموزشی انگیزشی ریمپ یک سمینار 7 ساعته جهت ساماندهی اهداف، برنامه ریزی دوباره مالی و فکری و انتخاب بهترین مسیر برای پیمودن مسیر موفقیت می باشد. توجه نمایید این دوره پیش نیاز استارت آپ ها و کسب وکارهای نوپای موفق بوده و از نظر ذهنی فرد را برای کسب موفقیت های آتی آماده می کند.

اگر به موفقیت فکر می کنید این سمینار برای شماست.

دانشجویان گرامی توجه نمایند این سمینار یک همایش علمی فوق العاده است که برای تمام رشته ها و تمام افرادی که به نحوی دنبال تغییر ذهنی مثبت نسبت به پیشرفت کاری، فردی و اجتماعی هستند، فوق العاده مفید می باشد.
سمینارهای این چنینی در خارج از دانشگاه با مبلغ بیش از یک میلیون تومان برگزار می شود و این یک فرصت ویژه با تخفیف بیش از 75 درصدی برای دانشجویان دانشگاه می باشد.
همچنین با توجه به فرصت و ظرفیت محدود، هر دانشجو در صورت تمایل می تواند نسب به ثبت نام دو نفر غیر دانشجو با حداقل مدرک دیپلم با همان هزینه 150 هزار تومان اقدام نماید.

شرکت برای عموم آزاد می باشد (هزینه فقط 150 هزار تومان)

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید


دسته ها: آموزشی - پژوهشی - فرهنگی

برچسب‌ها:, ,

uast

لینک های مفید

گواهی اشتغال به تحصیل

درخواست گواهی

کلیک کنید

چارت رشته ها

مشاهده چارت رشته

کلیک کنید

ثبت نام در دانشگاه

ثبت نام

کلیک کنید

سرفصل رشته ها

دانلود سرفصل دروس

کلیک کنید

کارگاه های آموزشی

ثبت نام در کارگاه

کلیک کنید

فرم های آموزشی

دانلود فرم

کلیک کنید
uast
مشاوره و ثبت نام